Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyes után mi lesz velem?

Gyes után mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Már többször is beszéltem a főnöknömmelmert mondtam neki hogy valószínüleg visszamennék gyes mellett 8 órába!És erre azt mondta hogy még megbeszélés tárgyát képezi, hát a napokban beszéltem megint vele és most azt mondta hogy nem tudnak majd visszatenni az eredeti állásomba mert 8 órás ápolónői állás nincs csak ugye 12 órás!!

Én azt mondtam neki hogy törvényileg kutya kötelessége visszavenni!!

Erre a főnöknőmnek nem tetszett!!

Lehet ennyi kicsit kemény voltam és ezért ki fog rugni ,meg nem is vok neki szimpi ez is kiderült!!Mert tartom a kapcsolatot az egyik kolléganőmmel és ezeket neki mondta,de nem értem miért neki kell ezeket elmondani miért nem nekem !!

Nem értem annyira ideges vagyok e miatt ,tök jó én ugy veszem nincs már melóhelyem!!Kérlek segítsetek ,kinek van még ilyen problémálya és mit csináltok ,mit léptek vagy még korán aggódom??

üdv egy 15 hós baba anyukája


2009. nov. 14. 21:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
keress másik melót, ha vissza is vesz, heteken belül kirúg sajna... vannak ilyen taplók. van még időd mukát találni.
2009. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
GYes után köteles visszavenni,de csak 4 hétig vagy védett,utána elküldhet:(
2009. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
2.vok.És persze köteles kifizetni a 3 év alatt felgyűlt szabadságaidat,és utána visszavenni.
2009. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A szabikat nem fizetik ki csak ha kilépek vagy kirugnak!

De akkor ugy néz ki hogy ki kell hogy adják ugy tudom a 3 x 21 napot ha azóta több akkor azt is,és ami ugye 63 nap ami 2 hónap 3 nap és utána még egy hónap védettség majd ugye?

Majd természetesen nem írom alá a közösmegegyezéssel történő elbocsátást!!

Tehát ugy meg fogom szivatni őket ,ha ők ilyen tetük hogy képesek egy kismamát kirugni akinek van egy pici gyereke hogy a lábuk nem éri a földet!!

2009. nov. 14. 21:49
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Állandóan azt hallani, hogy kevés az ápolónő. Nem hiszem, hogy probléma lenne új állást találni. Mondjuk a beosztás elég gáz. Persze Te dolgozol ezen a területen, biztosan jobban tudod, mi a helyzet az egészségügyben.
2009. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Talán egy szakrendelőben,vagy egy magánklinikán más az időbeosztás,de szúrj ki velük,ha ilyenek.
2009. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Szabi csak a szülésire jár és a gyed első évére. Utána már nem.

2009. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!

Hát igen ez nagyon gáz lenne a 12 óra gyerek mellett!!

De most annak örülnék a legjobban ha azt mondanák hogy minden oké várunk vissza!!

Már most félek és stresszelek e miatt!!

Mi lesz ha nem lesz munkám mit fogok csinálni!!

De ugy hallottam van olyan hogy kötelesek felajánlani más munkakört??

Mit tuttok erről??

Nikol

2009. nov. 14. 22:07
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 22.05 ezt hogy érted miért nem jár a 2 -évre??

Miért ne járhatna

2009. nov. 14. 22:08
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy keves az apolono, hiszen aki tud, kimegy kulfoldre! Kint arany eletuk van, ezert. Ha tudnal, koltozzetek ki pl. Angliaba, de mashova is mehetnetek. Kint kapkodnanak utanad, es van reszmunkaidos allas is.
2009. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!