Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nála-tok is ennyi a felvágós...

Nála-tok is ennyi a felvágós kismama?

Figyelt kérdés

Igen nálunk borzasztó!!!!!!!!Mindenki felvág...na..ha tudna!!!


olyan 100.ezres babakocsitval rohangálnak látom hogy nézik hogy ki nézi őket hogy nekik ilyen van...... és sajnos sok ilyen van. Nem azért veszik hogy a baba bisztonságban vagy kényelemben legyen,hanem hogy új....meg jó meg stb. szerintem aki nem akar felvágni használtat vesz a teszveszen. sokkal olcsóbb. vagy mégsem 1000ezerért. ismerősöm 190ért vett babakocsit. na ez mi hanem felvágás???????????????


2009. nov. 14. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kocsink több volt mint százezer, és újjonnan vettük, de egyáltalán nem azért hogy felvágjunk vele, hanem azért hogy a BABÁT BELETEGYÜK. És nem nézek le senkit azért, mert használt vagy olcsó babakocsit vesz, sőt egyáltalán nem foglalkozok vele hogy ki milyen cuccot vesz a babájának. Egyébként meg azért vettük ezt a drága kocsit, mert kaptunk ajándékba egy hordozót, és ha már ez megvolt ehhez választottuk ki az ugyanolyan márkájú babakocsit hogy a hordozót is rá lehessen tenni.
2009. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miért hurrogtak le kedves kérdező, amúgy igen igazad van, de sajnos ilyenek vagyunk sokan, mert minden anyuka felvág valamivel, avgy babakocsival, vagy ruhával, vagy nyaralással, vagy az apukával, vagy hogy a gyereke miket csinál, nincs ezzel semmi baj szerintem, engem az zavar amikor tudom valakiről, hogy szinte kajára sincs pénzük, szülőknél laknak mert lakást se akarnak/tudnak venni és akkor vesznek valami oltári drága és felesleges dolgot,és persze hogy a legjobbat akarják a gyereknek, de szerintem nem ezen kéne görcsölniük
2009. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi a szüleimnél lakunk,de a ház az én nevemen van.Lesz...m ki mit gondol.
2009. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi akciósan vettünk babakocsit újonnan 150.000,-ért, és abszolút nem érzem magam felvágósnak.

Én pl. bele nem tenném a babám egy használt babakocsiba.

Magamnak sem veszek használt cuccokat, a gyermekemnek sem fogok. De ez mindenikinek a saját dolga. Ha zavar téged, akkor ne nézd őket.

2009. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!