Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nála-tok is ennyi a felvágós...

Nála-tok is ennyi a felvágós kismama?

Figyelt kérdés

Igen nálunk borzasztó!!!!!!!!Mindenki felvág...na..ha tudna!!!


olyan 100.ezres babakocsitval rohangálnak látom hogy nézik hogy ki nézi őket hogy nekik ilyen van...... és sajnos sok ilyen van. Nem azért veszik hogy a baba bisztonságban vagy kényelemben legyen,hanem hogy új....meg jó meg stb. szerintem aki nem akar felvágni használtat vesz a teszveszen. sokkal olcsóbb. vagy mégsem 1000ezerért. ismerősöm 190ért vett babakocsit. na ez mi hanem felvágás???????????????


2009. nov. 14. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs teljesen igazad de részben igen. Nem mindenki felvágásból vesz drága kocsit és az meg tényleg butaság, hogy aki nem akar felvágni az használtat vesz. Ehhez hozzá kell tennem én használtan vettem 200E Ft-os babakocsit jelképes összegért ismerőstől. Akkor ezek szerint és félig vagyok felvágós? :)

Viccet félretéve...van igazad mert vannak felvágós kismamák kerülöm is őket de azért általánosítani nem szabad. Az az ismerősöm akitől a babakocsit vettem felvághatna mert igazán megtehetné de nem teszi sőt rengeteg segítséget kapunk tőlük. Annyi mindent kaptunk már tőlük, hogy rendesen zavarban vagyok amikor küldenek valamit nekünk.

2009. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki menőzésből veszi,de ha lett volna pénzem rá, tuti vettem volna egy Stokke kocsit.Az sem olcsó...Így is költöttünk kocsira egy 100ast, és nem vált be. Most hogy nagyobb belátom hogy nem kell a legdrágább, de én megvettem volna:)
2009. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére az én környezetemben nincsenek ilyen anyukák-apukák.

Ha lennének - azt hiszem - igyekeznék nem venni róluk tudomást.

2009. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elsőtők kérdezném. Mégis milyen az a babakocsi hogy 200volt?mi benne 200ezer???és mennyi volt akkor ujonnan?
2009. nov. 14. 14:48
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ehhez neked semmi közöd. Mindenki azt vesz amit akar. Nem velük van baj, hanem veled ha téged ez zavar. Most mindjárt el kéne venni a gyereket az olyan emberektől akik ilyen sokat költenek rá, mert olyan gonoszak és csak a pénz érdekli őket? xD Ha neked nincs pénzed arról nem ők tehetnek. És szerintem az első válaszoló nem fizetett 200ezret a babakocsiért hanem az volt az eredeti ára amiből neki csak jelképes összeget kellett fizetnie.
2009. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Felénk inkább olyan szinten felvágósak hogy az ő gyerekük már ezt vagy azt csinálja, hadd érezzem rosszul magam. De van olyan is aki többszázezres cuccokkal szaladgál és hirdeti hogy ő mindenből a legjobbat adja a babának.
2009. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a véleményem az, hogy mindenki a lehetőségeihez képest a legtöbbet akar megadni a gyerekének. Aki megteheti az nagyon drága babakocsit vesz akár. Nem hinném, hogy ez felvágás! Attól pedig ne érezd már TE rosszul magad kérdező, mert nekik olyan van...
2009. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Újonnan volt 200.000.Ft, mi jelképes összegért vettük 30.000.Ft-ért. Tartozik hozzá bébihordozó és mózeskosár, mindkettő rátehető a kocsira természetesen.

Olyan mint ez:

[link]

2009. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, miert zavar ez teged? En is vennek ilye draga kocsit, ha megtehetnem. Egyebkent lehet, h ok is a tesz-veszen vettek olcsobban. Ki lehet fogni szinte uj darabokat is. Ha meg nem, akkor gondolom, megtehetik. Vannak kulonbsegek a babakocsik kozott is. En egy uzletben kiprobaltam egy dragabb darabot. Eg es fold volt az en kozeparkategorias kocsimhoz kepest.

Nem kell ezen ennyire felhaborodni. En peldaul szeretem nezegetni, a kocsikat. Ferjemnek szoktam is mutatni, h nezze, h ennek meg annak az anyukanak milyen szep vagy kulonleges babakocsija van.

2009. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor te nagyon jó árban vetted, meg azt hittem, te vetted 200ezerért. bocs:)
2009. nov. 14. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!