Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13.5 hós kisfiam egyre lustibb...

13.5 hós kisfiam egyre lustibb. Nem baj?

Figyelt kérdés
Eddig ügyesen sétált bútortól-bútorig de most már szinte csak mászik.Azt mondták,hogy nem szabad sürgetni,kompba rakni,sétáltatni és én így is csinálom,de nem igazán akar elindulni.Egy kicsit kifele állnak a lábfejei és szétterpesztett lábakkal sétál.Jól van ez így?
2009. nov. 13. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez nem lustaság. Csak mászik járás helyett. De azért mozog, sőt így még a karja is erősödik. Nem volt valami kudarca, ami kicsit visszavetette az önbizalmát? DE lehet azért mászik szívesebben, mert úgy gyorsabb és a bútorok mentén kapaszkodva nem jut el mindenhova. Amúgy az én lányom 10 hónaposan állt fel, 11 hósan kezdett mászni(előtte kúszott) és csak 15 hónaposan indult el egyedül. Én sem siettettem semmivel, az a legjobb, ha egyedül jön rá.
2009. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia. A babad nem jar meg egyedul? ugyertem hogy nem fogod a kezet? csak butorba kapaszkodva? Szerintem elkene vidd a dokihoz egy ortopedhoz akinel voltatok mikor kellett menni a csipoficamot nezni. Remelem tudtam tanacsot adni vagy ilyesmi!! Minden jot kivanok.( Az en lanyom 13,5 hos es mar szalad magaban ).
2009. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy ennyi idősen el kell indulnia önállóan? másfél éves korig kell egy gyereknek megtanulnia menni, ezt a gyerekorvos, ortopédus, gyógytornász ismerősöm is mondta!
2009. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
a második hülyeséget ír! attól, hogy az ő gyereke már szalad, a tiédnek nem kell!
2009. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Közben feltettem a kérdést még egyszer és most meg röpködnek a válaszok:)

Én is azért furcsállom mert nem is esett el még egyszer sem úgy hogy megüsse magát.Mindig popóra ül.

2009. nov. 13. 17:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el,tegnap már egyedül sétált.Igaz,hogy csalogatni kellett,hogy odajöjjön hozzánk de ment így vagy 6-8 métert.Nagyon büszkék vagyunk rá.
2009. nov. 15. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Látod, felesleges volt izgulni!

Első voltam

2009. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!