Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jött ki a foga a tünetek...

Mikor jött ki a foga a tünetek alapján?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 5hónaposak.Kb 2hónapos kora óta nyálzik de most már jobban és egyfolytába kicsipi az állát.Többször volt szuros szagu vizes állagu kakija.És sokszor folsir ha alszik.És 2napja napkozbe 2óránál többet nem akar aludni eddig meg 4-5órát aludt.Mi lehet?Ja és meg van fázva..
2009. nov. 13. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos és még nincs foga :-))
2009. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónapos kora óta produkált fogzási tüneteket, nyálzás, kézrágás,stb. 1 évesen jött ki a foga.
2009. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az első tünet, hogy 3x kakilt egy nap de nem hasmenésest hanem olyat amilyet szokott csak 1 helyett 3x. Ezután pár nappal nagyon nyűgös lett éjjel 6x-7x felébredt alig bírtam elaltatni, nappal sem aludt csak dörzsölte a szemét és nyöszörgött. Pár napra rá vettem észre, hogy kitört 2 fogacska alul. Még ezután is fájt neki egy darabig. Összesen 3 hétig tartott. Ekkor még nem volt 7 hónapos.

Tegnap megint 3x kakilt, ma már 2x és most látom felül, hogy ki van fehéredve az ínye. Azt hiszem megint kezdődik. Legutóbb semmi nem látszott az ínyén csak amikor már kitört.

1 hét múlva lesz 9 hónapos

2009. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Megint kakilt. :/

2009. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 2 hónapos kora óta produkálja ezeket a tüneteket. 3 napja kibújt az első fogacska! :-) Egy hét múlva lesz 5 hónapos.
2009. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!