Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert hizik el sok no szules...

Miert hizik el sok no szules utan?

Figyelt kérdés
Harom honapos a babam es borzaszto nagy az etvagyam.Terhessegem alatt egyaltalan nem voltam kivanos,most kiloszamra ennem (eszem)a csokoladet es altalaban mindent.Pedig szoptatok es milyen jo lenne megszabadulni a felesleges kiloktol,mert amugy sem voltam nadszal vekony.Minden napomat ugy kezdem hogy tejet iszom gabonapehellyel majd ahogy telnek az orak ugy no az etvagyam es este miutan elalszik a baba megeszek kb.negy szelet kenyeret felvagottal meg ami jon.Segitseeeg!!!!
2009. nov. 12. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Mi a kérdés? Szoptatsz, energiára van szükséged. A szoptató nő többsége már bocs, zabál. Nem véletlen...

Amúgy a tej hasfájást okozhat, ha szoptatsz, nem javallt inni.

Amúgy meg egyél, ami jól esik, majd szoptatás után lemegy a plussz...

Én sepec 4 kgot fogytam szoptatás alatt, alkat kérdése, nem nagoyn tudsz vele mit tenni...

2009. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit sem fogytam a szoptatás alatt, és utána sem. Most kinlódok, mert én is zabáltam. Próbáld meg csökkenteni az adagot, egyél többször egy nap kevesebbet. Emellett sok gyümölcs, és zöldség. Sok folyadék, és fehér kenyér helyett barna.

Mielőtt eszel, igyál egy nagy pohár vizet, az picit csökkenti az éhséget.

Azért mert szoptatsz, nem kell mindent felfalnod.

2009. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem bírtam enni, nem is szoptattam sokáig.
2009. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez volt a helyzet szülés után. Igaz, én nem híztam, csak a 3. 4. hónap után szedtem fel magamra kb. 5 kilót. Tudom ajánlani, hogy figyelj oda mikor mit eszel. Nálam az jött be, hogy nincs semmilyen tilos kaja, mindent eszem, csak nem mindegy mikor. Pl. án délután 3 után már nem eszem szénhidrátot, addig viszont nem sajnálok magamtól semmit, amit megkívánok. Ami vacsorára nekem nagyon bejön, az a vegyes saláta, ami mindig abból készül, ami itthon van. Általában sárgarépa, uborka, karalábé, paprika, paradicsom, és ehhez jön sonka és sajt. Én az önteteket nem szeretem, ezért ezeket nem öntöm rá. Elég nagy adagokat kell ennem belőle, hogy jól lakjak, de nagyon megéri, hiszen 5 kilót fogytam vele 2 hónap alatt. Ami még jó, ha elkezdesz mozogni, naponta, rendszeresen legalább negyed órát tornázol.
2009. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt a legjobb módszer a fogyózásra, ha délutánonként beteszed a kicsit a babakocsiba, és sétáltok egy nagyot a környéken. Neki is jó, mert friss levegőn alhat, mert neked is, mert lemozogsz valamennyit abból, amit megeszel.

Egyébként a csokoládé rengeteg magnéziumot tartalmaz, sokszor azért is kívánja a szervezet, vagyis ha megpróbálod más forrásból pótolni, nem fogod annyira kívánni.

Négy szelet kenyér felvágottal tényleg sok vacsorára, ekkora tápanyagigénye még egy szoptatós anyukának sincs. Valószínűleg nem a szoptatás a hízásod oka, hanem hogy a sok időt, amíg a kicsi alszik, eszegetéssel ütötted el, most meg már folyamatosan termelődik a gyomorsavad, és állandóan éhséget érzel.

2009. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is azt tudom ajánlani hogy délelőtt egyél amit akarsz 3 után meg ne egyél szénhidrátot,csak salátát csirkét ieneket. Ez az ami tartható úgy hogy nem koplalsz
2009. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán még annyit, hogy párolt zöldségek, húsok, és ne 2 ember helyett egyenek, sok folyadék, és mozgás.
2009. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csokiért én is megveszek, már 13 hónapja! Képes vagyok hajnalban felkelni egy szelet csokiért. Na, meg is látszik rajtam. De ha vége lesz a szopis időszaknak, majd diétázok akkor.
2009. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,megprobalom .
2009. nov. 12. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam ezzel a terhesség alatt is ettem mert azt gondoltam kettő helyett kell,és hát meg is lett az eredménye ,két ember méretű lettem.A szülés után 7 kilót fogytam majd a szoptatás alatt 11 híztam,az állandó evés miatt.A szoptatás után 3 hónap alatt 17 kilót fogytam ,igaz még kell legalább 7 kiló minusz.Én azt javaslom hagyd abba a mértéktelen evést ,válogasd meg mit mikor eszel,és a cukrot eg a finom lisztet száműzd az étrendedből!!!!!!Mert hirtlene megemeli a vércukrot,majd kis idő után ismét éhes leszel viszont a cukrod még akkor is az egekbe,te viszont farkaséhes vagy.És megint eszel,ami egész nap fent tartja a cukrod.Nehéz lesz lefogyni,hidd el,tudom mit mndok,én átestem ezen.Attól lesz tejed,hogy nem eszed magad degeszre csokival,meg fehér kenyérrel!!!!Segítek ha szeretnéd.Vannak jó oldalak ahol olyan recepteket találsz,amik egészségesek,és kevesebb bennük a felszívódó szénhidrát,és nem emeli a cukro annyira.
2009. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!