Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert mondjak paran, hogy...

Adni26 kérdése:

Miert mondjak paran, hogy szerencsere nem volt beontes a szules elott?

Figyelt kérdés

Sejtem, hogy nem lehet egy kellemes elmeny, de mint kicsit utana olvastam itt, sokan mondjatok, hogy egyaltalan nem faj. Es nem jobb tulesni egy beontesen, mint aztan szulesnel "veletlenul" odacsinalni? Biztos, hogy a korhazban hozza vannak szokva ehhez, de nekem speciell kinos lenne...

Szerintetek? Ki hogy van ezzel a kerdessel?


2010. júl. 19. 01:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fájdalomtól félnek igazából, hanem hogy beöntés hát olyan izé.
2010. júl. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mindenképp ciki. Meg egyáltalán nem egy kellemes dolog. Bár az sem kellemes ha odacsinálsz szülés közben. Én nem tudom, hogy döntenék... Bár nénikém most szült, múlt héten, és nem adtak neki enni addig, három napig vajúdott. Szóval nem tudom. :)
2010. júl. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem fel tudod mérni, hogy vajon fog-e kelleni. Nekem szülés előtt egész nap hasmenésem volt, enni nem tudtam, így amikor kérdezték a beöntést, mondtam, hogy felesleges. És igazam lett:)
2010. júl. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én kaptam beöntést. Nem fájt, kicsit kellemetlen volt, ahogy felnyomta a nő a csövet. De tényleg csak kicsit. Olyan, mint, amikor megtelítődik a gyomrod hirtelen. Nekem az egész lötty be sem ment, éreztem, hogy ennyit bírt el a szervezetem. Nah és akkor ne legyen foglalt a wc! :D Ráültem és mint a leghígabb hasmenés, olyan volt. Eleinte a hasmenéses fájdalom jött, aztán elindultak a fájások még a wc-n. Az volt a legrosszabb.

Nem gondolkodnék, hogy kérem-e a következőnél. Inkább, minthogy megkapjam, hogy "volt lehetősége elvégezni a dolgát, mégis ideürített".

2010. júl. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele,h inkább legyen kicsit kellemetlen kettesben a szülésznővel aki a beöntést adja,mint a szülőágyon egy véletlen baleset.Azt sokkal kellemetlenebbnek tartanám.Az már nagyon ciki,akkor is,ha természetes.
2010. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt választásom, hogy kérek-e vagy sem. Adták automatikusan! Viszont én úgy gondoltam, hogy biztos felesleges, mert reggel voltam wc-n, mielőtt bementünk a kórházba. Hát meglepődtem, hogy mégis mennyi minden volt még bent... :) Szerintem abszolút kibírható. Persze nem egy kellemes dolog, de pikk-pakk túl van rajta az ember, és számomra is inkább az a ciki, ha szülés közben csinálok oda az ágyra...
2010. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az legyen a legkevesebb!

De ott ez rajtad kívűl senkinek sem ciki,rutionból csinálják jó sokszor egy nap,szóval nekem nem volt kellemetlen,és tényleg meglepődik az ember mennyi minden kijön amit nem is gondolnánk:-))

2010. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Sokkal jobb így, mint ha a szülőágra menne. Abszolut nem fáj, kicsit kellemetlen, de ennyi. Az, hogy sokak szerint "szerencse, hogy nem volt", hát az ő dolguk.
2010. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, nekik ez kellemetlen lett volna! Én 2 gyereket szültem, mind a kettő előtt kaptam beöntést! Az első szülésemnél rengeteg cucc jött még ki belőlem, a másodiknál nem, viszont úgy beindította a szülést, hogy fél óra múlva megvolt a baba. Döntsd el, hogy neked mi a jó, én beöntés párti vagyok! Nem szeretek mások előtt kakilni!
2010. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hogy öszinte legyek nekem nem volt időm beöntést kapni mert mind kétszer pont a finisre értem a korházba , de hogy öszinte legyek nekem akkor kisebb bajom is nagyobb volt annál mint sem hogy azzal foglalkozzak hogy oda tojok vagy sem akkor és ott ez egy olyan semmiség hogy nem is emlékszel rá.... (szerintem)
2010. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!