Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert mondjak paran, hogy...

Adni26 kérdése:

Miert mondjak paran, hogy szerencsere nem volt beontes a szules elott?

Figyelt kérdés

Sejtem, hogy nem lehet egy kellemes elmeny, de mint kicsit utana olvastam itt, sokan mondjatok, hogy egyaltalan nem faj. Es nem jobb tulesni egy beontesen, mint aztan szulesnel "veletlenul" odacsinalni? Biztos, hogy a korhazban hozza vannak szokva ehhez, de nekem speciell kinos lenne...

Szerintetek? Ki hogy van ezzel a kerdessel?


2010. júl. 19. 01:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ugyan, van aki meg fizet a beöntésért, ez új divatos terápiának a része valami méregtelenítésben nem? :D
2010. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem bántam volna különösebben, de a doki nem engedte.

Annyiban nem bánom, hogy nem volt gondom szülés után, 2. napon volt székletem, különösebb gond nélkül, más anyukák meg szenvedtek, mire "produkálni" tudtak.

2010. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem éltem meg kellemetlen élményként,de tényleg jó,hogyha közel a mosdó.És valóban,mások fizetnek érte:)
2010. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem fájdalmas dolog.én kaptam úgy hogy közben már fájásaim voltak. na az volt a rossz hogy wc-zés közben jött olyan fájás hogy azt hittem nem jutok ki a retyóból:D, de nekem a doki azt mondta hogy akkor megyünk szülni ha olyan (toló) fájásaim lesznek mintha kakilnom kéne, és tényleg.szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy ha szülésnél nyomsz akkor ott mindent nyomsz nem csak a gyereket:) remélem érted mire gondolok:)és ezért én nagyon örültem így utólag a beöntésnek, bár azt nem tudom lett volna e probléma ha nem kapok:)
2010. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én se értem ebben mi a ciki? mikor egy szülésnél így is úgy is többen premier plánban néznek téged alulról, akkor már nem mindegy ,hogy előtte beöntenek is vagy sem?

legalább egy kellemetlen szituációtól óvhat meg , csak nyerhetsz vele

2010. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Három gyermeket szültem. Az elsőnél kérdezés nélkül adták, a másodiknál a burokrepesztésnél jeleztem, hogy nem kaptam beöntést, mire a doki meghúzta a vállát, a harmadiknál már nem is jeleztem, hogy nem kaptam. A második babámnál nagyon hosszú és fájdalmas vajúdás volt,a harmadik szülésem pedig minden nő álma: gyors és szinte fájdalommentes. És egyszer sem csináltam oda!Így utólag örülök hogy nem kaptam beöntést. De inkább a beöntés, mint hogy a babával más is jöjjön!! :))
2010. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kértem például. 4 napig nem voltam wc-n szülés indítás előtt, én termeltem volna az biztos. Nekem párom is bent akart lenni és nem akartam Ő előtte kiszolgáltatott helyzetbe kerülni. A dokik megszokták az igaz de a párom nem. Én igyekeztem neki is minél "szebb látvánnyá tenni" a szülést. (sajnos végére császáros lettem) AZért baj mert beöntést kapsz és teljesen kipucolja a beleket, utána bent vagy még 3 napot és úgy nem engednek el ha nem tudtál wc-re menni. Kapsz egy hashajtót és az megint kipucol aztán haza mész és általában olyan fájdalmasan sikerül először wc-re menni hogy az vicc.

2010. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!