Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet egy kicsit...

Hogyan lehet egy kicsit "könnyebb" a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos és 10 kg...Pár ötlet érdekelne...
2009. nov. 12. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ez elég buta kérdés.

Ne törődj a dokival, meg a védőnővel, ha ő miattuk írtad a kérdést!

12-14 hónapos korukra egyformák lesznek a babák.

Nehogy nekem kevesebbet adj enni neki vagy ilyesmi!

Biztos apuka is magas, vagy te vagy erősebb testalkatú.

Ne foglalkozz ezzel.

Szép nagy babád van!

2009. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az enyém 7 hós és 10 kiló, de úgy vagyok vele, hogy ha éhes, adok neki

nem fogok egy ilyen pici babát éheztetni

ha majd elindul, mászik, rohangál, akkor úgyis lemozogja, nem lesz kövér!!

2009. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szoptatod amugy? :-)
2009. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
örülj neki h nem sovány! hanem egészségtől olyan formás:-)az én Kisfiam is vasgyúró,hát igen,elég emelgetni:-)
2009. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindketten magasak vagyunk apával, a baba meg jétvágyú, tápis. Mindent megeszik, a kiskanalas etetés se okoz neki gondot.(gyümiket nagyon szereti) Csak a védőnő szerint ez nagyon sok. A baba egyébként szeret nagyon mozogni, nem lusti, csak még nem forog hasról-hátra ill, vissza, és kezdem azt érezni, hogy a súlya miatt... Szóval elég kettős az érzetem emiatt, mert én se éheztetném, csak....
2009. nov. 12. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:

az enyém is ennyi volt ennyi idősen és csak szopcsizott 8.hónaptól evett mást is.Még mindig szopcsizik és most is kis erős alkat,és pont ez a jó:-)

18 hós Baba boldog anyuja

2009. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, oké, csak állítólag az anyatejcsis babák mások e szempontból, mert az anyatej nem képez túlzott mértékű zsírsejteket, a tápi meg igen...
2009. nov. 12. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4 hónapos múlt 1 hete, anyatejes és majdnem 8! kiló! Pedig nem adok neki mást! Ilyen testalkatú! Az Én kisfiam erős csontozatú, mert nincs rajta háj, hanem olyan vaskos... Eszembe sem jutott hogy esetleg kevesebbet kéne ennie:-) Ne hallgass a védőnődre! Az a baba annyit eszik, amennyire szüksége van! Nem vagyunk egyformák!

És az sem biztos azért van, hogy nem forog, mert túlsúlyos! Lehet kicsit lusti:-) Majd beindul és akkor egyszerre fog felülni, forogni stb. Nem kell erőltetni.

2009. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!!

Az én kisfiam is 6,5 hónapos és 9720 gr.

Szeret és kap is enni!

Általában napi kajája

2* tápszert

2*főzelék( vagy az egyik tejpép

1*gyümi

a főzelék egy üvegessel egyenlő mennyiségű mármint amit én főzök, de ha éppúgy látom, hogy nem lakik jól a menniséggel hát kap még!!

2009. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!