Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél? Hogy is van ez?

Segítenél? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Teszveszen szeretnék eladni valamit(elöször csinálom),ha átutaláss kérném a pénzt és a vevő fizeti a postaköltséget, akkor neki azt is elkell utalnia vagy ez hogy van?És mi a neve annak a boritéknak ami ilyen pukkanós zacsis belül?
2009. nov. 11. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer vásároltam Vaterán, de soha többet. Meg akartak vágni, de ez egy hosszú sztori, egy hét huzavona telefonok stb után végül megkaptam amit rendeltem. Van aki esküszik rá de én csak úgy fogok vásárolni bármit is, hogy megfogom kipróbálom stb.

Mindent beszéljetek le telefonon, mennyiért adja fel a csomagot és azt az összeget hozzáadjátok a termék árához és átutalod. Csak banki átutalásba menj bele.

2009. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én szeretnék eladni.
2009. nov. 11. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, hozzáadod a postaköltséget, az összeget átutaltatod magadnak, és utána feladod. így kell.
2009. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már sokszor vásároltam/eladtam a tesz-veszen. Ha eladsz akkor a vásárló utalja neked a postaköltséget is, az áru összegével együtt. Jobb ha pontosan megkérdezed a postán mennyi lenni a postaköltség, igy elkerülöd hogy rá kell fizetned a postán. A boritékot én úgy kértem ahogy leírtad aminek pukkanós a belseje:). Remélem segítettem. Szia
2009. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Gyakorlott teszveszes vagyok, ne hagyd magad elijeszteni :)Előfordulhatnak félreértések, de nagyrészt azért megbízhatóak az emberek.

Eladásnál a vételárral együtt megadod a postaköltség árát is, ezt kéred, hogy utalja át a vevő. Ezután adod postára. A www.posta.hu-n megtalálod a dijszámitás táblázatot, ha van otthon konyhamérleged letudod mérni az áru súlyát és ajánlott levélként eltudod küldeni vagy csomagként. Nem kőtelező a pukkadós boriték, csak ha törékeny dolgot adsz el. Még a boriték sem kötelező, doboz, illetve mintha ajándékot csomagolnál úgy is feladható és igy költségmentesebb. Mert a boriték, csomagolás árát nem szoktuk felszámolni vagy ha igen akkor ezt is felkell tüntetni már az aukció során.

2009. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocs nem tom mi van velem már ez a második hogy nem a kérdésre válaszolok. eladni nem tudom hogy kell.

ne harizz

2009. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!