Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyre nehezebb az esti procedú...

Egyre nehezebb az esti procedúra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányom 17 hós, én 23 hetes pocakos vagyok. Eddig szépen el tudtam látni, már fürdés közben dörzsölte a szemét, felöltöztettem és letettem aludni, nem volt gond.

Egyik napról a másikra megváltozott (igaz, egy ideje apja fürdeti, mert nem tudok hajolni a kádba). Mikor bejönnek köpenyben, leteszi az ágyra mint eddig, de jön a harc. Elszökik, elmászik, odapisil a párnára, nem engedi magát pelenkázni, ha lefogjuk visít, és ez így megy a ruhával is, szó szerint rá kell bűvészkedni. Tudja, hogy mit kéne csinálni, csak incselkedik.

De ettől függetlenül, mikor átvisszük és elbúcszúnunk, szépen elalszik.

Csak nagyon nehéz már ez az esti harc.

Mitől lehet és mit tudnék változtatni, hogy ne így legyen?


2009. nov. 8. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Életkori sajátosság, légy türelmes.

Az én fiam 18 hós, és este már elfárad, dörzsöli a szemét, nyűgös, és mikor kiengedem a fürdővizét, és elkezdenénk vetkőzni, őrá is rájön a hancúr. Fel-alá szaladgál, nevetgél, incselkedik, fürdés után nálunk is művészet pelust venni,elszökik, táncol, huncutkodik ( mintha elfeljtené hogy 10 perccel előtte még majd leragadt a szeme ). Szoktam hagyni egy kicsit aztán ő is szépen lefektethető és nyugisan elalszik.

Tudom neked biztosan nehéz így hogy már jön a tesó, nálunk meg a nagyobb még társ is a hancurban.

Légy türelmes, olyan bájosak és kedvesek ebben a korban.

2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes terhes vagyok, a kis lányom pedig 20 hónapos. Kb 2 hete mi is ezt csináljuk. Fél 8 körül dörzsöli a szemeit, kis hiszti, majdnem elalszik, aztán fürdés után jön a harc:)). 9 óra fél 10 körül alszik el, az eddigi negyed 9 helyett. Viszont ilyenkor már nem hisztizik, játszik, aztán odajön hozzánk,hogy álmos :)).
2009. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!