Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jó a napirendünk?

Nem jó a napirendünk?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, mert nem tetszik a napirendünk. 4.5 hónapos a gyerkőc és így jön ki: Kel éjjel fél 2 körül, fél 6-fél 7 körül. Aztán eszik, 9, 12, fél 3, 5, fél 8, utána alvás. A gond, hogy szerintem túl sűrűn eszik. Persze nem percre pontosan, csak körülbelül így van.
2009. nov. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gond, de ne ragszkodj görcsösen hozzá, most nagy ütemben nő és lehet, hogy az igényei is változnak majd ezzel együtt
2009. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szopizik vagy tápszeres?
2009. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen, anyatejes.
2009. nov. 8. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem egyáltalán nem eszik sokat.
2009. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 haónapos, nappal 4-5x szopik, délben eszik "rendes" kaját, éjjel 2-3-szor szopik.
2009. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


A hétszeri evés az miért sok?

Nekem 3 hónapos múlt a kicsi lányom,és ő minimum 8-szor eszik..

2009. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se sok ahányszor eszik. Pláne ha igény szerint szeretnéd szoptatni,akkor meg mind1,hogy hányszor eszik ,nem? Ekkora babóknál sokan még délutánonként "láncszopiba" kezdenek. Kb. 5-6tól elalvásig mondjuk óránként kérnek enni. És ez is belefér.

Nem az a lényeg,hogy hányszor eszik,hanem ,hogy jóllakjon,és elégedett fejlődő kisbaba legyen :)

2009. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!