Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért borult fel totálisan a...

Miért borult fel totálisan a napirendünk?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos múlt 16-án, az elmúlt 1-2 hétben szinte nem volt 2 ugyan olyan napunk.Előtte már kezdett alakulni az átállás a napi 3 alvásról 2-re, ment is szépen néhány hétig, aztán mostanság totál változó.

Azért igyekszem, hogy az étkezések ugyan abban az időben legyenek:ha korán szopizik(6körül) és visszaalszik, akkor kap reggelire kenyérfalatkákat, 10-11 gyümi, 2körül ebéd, 5körül gyümi, esetleg fürdés előtt még pár falat vmi, aztán szopi.Ja és nap közben is szopizik igény szerint, mert mostanában ez is úgy van, hogy kéri, még ha nem is lenne itt az "ideje".

Az alvás viszont totál össze vissza van....van hogy egy nap 2szer alszik, van hogy 3szor, és változó, hogy tízórai előtt vagy után, ebéd előtt vagy után.Egyszerűen nem tudok mit csinálni.A hülye időjárásra fogtam, meg arra hogy nő a felső két foga egyszerre, de jó ez így?Jóformán attól függ a nap, hogy reggel hogy kel fel.Általában 6-fél7kor szopizik, aztán változó meddig alszik vissza, ma pl fél10 ig aludt, így fél 1kor lett megint álmos, és most megint kidőlt.

Normális ez így, hogy minden napunk változó?Ez csak egy időszak?

Amúgy az is közre játszhat, hogy nap közben valamiért nem tud fél óránál többet aludni.Hiába álmos mikor ébred, nem alszik vissza, így többször alszik.

Bocsi, hogy hosszú lettem, csak nem tudom hogy kéne lennie, első baba.


2011. jún. 27. 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!