Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szoptat és a baba átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Arra a megállapításra jutottam, hogy a tápszeres babák hamarabb átalusszák az éjszakát, mint az anyatejesek, de cáfoljatok meg ha nem így van. Várom olyan szoptatós anyukák jelentkezését akinek a babája nem ébred fel éjjel.
2009. nov. 8. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám három hónaposan átaludta az éjszakákat. Este 10-kor szopizott és legközelebb reggel 8-9 között. Aztán elkövettem azt a hibát, hogy egyik éjszaka, amikor felriadt cicire tettem. Utána már nem volt megállás. Újra kért enni kétszer is. Most egy hónapja megint nem adok neki éjjelre cicit. Most 8.5 hónapos.
2009. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem is ébred fel?
2009. nov. 8. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos és már 1 hónapja átalusza az estét.10 körül eszik utóljára nálunk ilyenkor fekszik le mindenki,s reggel leghamarabb 8-9 körül ébred.maximum olyan van hogy 6-kor éhes,de akkor visszalszik és 9-10-ig csucsul.és persze ciciről beszélek.:-)
2009. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 8hetesen átaludta az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este 11 körül evett, majd reggel 6-7 körül. Aztán egyszer csak a 11es kaja is elmaradt, és kicsúszott 8-9ig a reggeli ébredés. Amúgy egy éves koráig szopizott. Úgyhogy az én kislányom megcáfolja a megállapításod.
2009. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam már három hetesen nagyon nagyokat aludt éjszaka. Akkor elaludt kb. 9-kor és reggel 4-5-ig aludt. Most három hónapos és kb. 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát. Most három hónapos és este 9-10 körül elalszik és reggel 7-8 között kel. Csak anyatejes még soha nem kapott semmi egyebet.
2009. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiacskám is 9 hetes korától átalussza az éjszakát, pedig anyatejes baba és imádja a hasát. :)


12 hetes kisfiú anyukája

2009. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
babam csak anyatejet kapott eddig, most sem hajlando cumibol tapszert inni. 8 hetesen ataludta az ejaszakat majd jott egy idoszak(4-5 honapos volt) mikor egyre gyakrabban kelt neha szopizott, neha nem. az tan megint helyreallt a rend es most csak olyankor vab baj, ha beteg vagy jon a foga. de ez nem attol fugg, hogy mit eszik. most este 9kor mar alszik, 6-7 kozott ebred, szopi es szundizik 9ig.
2009. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta megszületett a lányom átalussza az éjszakát. Első héten keltettem szopizni, de cicire raktam és aludt is tovább, úgyhogy nem fárasztottam magam, és őt sem háborgattam. Olyan 5 hónapos kora körül elkezdett ébredezni éjjel, éhes volt, kevés volt már az esti tejcsi neki, ezért én hajnal 1-kor keltem, fél órát fejtem és aludtam tovább, ő pedig másnap este szopi után még megkapta cumisüvegből az éjjel lefejt tejet, és így ismét aludt egész éjjel. 7 hónapos korára már evett délelőtt gyümölcsöt délben főzeléket uzsira gyümölcsöt, és nem kellett a cici, ezért már reggel este táp van, de elszik szépen. 6-7 között fürdés, legkésőbb 8-kor alszik, és reggel 7 körül kel.
2009. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 2 hónapos korunk óta átalusszuk az éjszakát, este 9-kor eszünk, utána pedig csak reggel fél 7-kor.

4 hós kislány anyukája

2009. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!