Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel? Mit csinálok...

Miért ébred fel? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A kislányom két hónapos korától végigaludta az éjszakát. Hat hónapos kora óta éjszaka mindig felkel enni legalább egyszer.

Most nyolc hónapos, tápszeres.

Már próbáltam a jó éjt tápszert, akkor is kelt.

210ml-t megeszik hajnalban is. Mit csinálok rosszul??


2009. nov. 8. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem foga jön véletlenül??

Eíg szerencsés voltál.A lányom 14 hós koráig evett éjjel is.Èbredt 7x szopizott.

Most kezd végig aludni,de még mindég megébred 1x.21 hónapos a lányom.

2009. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod. Sok gyerek a második félévben többször ébred éjszaka.

A fiam a korábbi 1-et növelte 2-3-ra. És mind a 7 unokatestvére ezt csinálta...

2009. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyém is 8 hós és nála csak másfél hónap nyugi volt. akkor végigaludta az éjszakákat, ergo kibírta hajnal 5-6-ig. de mostanában így néz ki MINDEN éjjelünk:


8.00-kor elalszik szépen. alszik kb. 11-ig akkor vizet kér és alszik is tovább, aztán három-négy felé ébred és nyekereg-tekereg, sokszor éhes is. ilyenkor csak az segít ha tászert kap (jó éjt nálunk sem segített, h átaludja,...) és attól alszik is újra. alszik egészen 5-6-ig és ébred. Ennyi az alvása, indul a napja.... legközelebb 9-fél10-kor dől ki... :-((((((((( napközben pedig 3* félórát alszik :-(

2009. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nappali adagját próbáld megemelni, este pedig többször adj neki pl. 5-kor, 7-kor, 9-kor. Ezt a Suttogóban olvastam, láncetetésnek hívják. Bevallom, én nem próbáltam, mert a fiam (9 hós) nem ébred fel éjjel.
2009. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam ezt a láncetetést, de egyszerűen akármi is van 150 ml-nél többet nem iszik egyszerre. Lecuppan az üvegről és befordul az oldalára és nem kell neki több.
2009. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kitartást mindenkinek :-)
2009. nov. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!