Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hívhatjátok a gyerekorvosotoka...

Hívhatjátok a gyerekorvosotokat hétvégén is? Akár ki is megy olyankor is? Ha igen, mennyit adtok neki a hétvégi látogatásért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én hívhatom....nem veszi fel. csak rendelési időben tudom elérni. egyébként nagyon rendes, jó doki. és talán meg is értem. ha valaki szabira megy, lebetegszik, nem örül annak, ha folyton a munahelyi dolgokkal zavarják. erre van az ügyelet.
2009. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az enyémet bármikor hívhatom:hétvégén,este,ünnepnapokon,bármikor(a mobil és a lakás tel.száma is megvan).Igaz,már 17 éves "kapcsolat"áll mögöttünk(a nagy 18 éves lesz,a kicsi 17 hós)de ez már régen is így volt.5000 ft-ot szoktam adni neki.A rendelőben még soha nem voltam egyik gyerekkel sem,csak párszor szaladtam be,amikor vény kellett(az asszisztens kiadta,várnom se kellett).Amíg pici volt a baba ő jött,de most,h már nagyobb én szoktam átmenni hozzá.2 hete is ott voltam(vasárnap délelőtt)mert most adta be a Prevenárt.Ilyenkor mindent megdumálunk,és felírja amit kérek.
2009. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor hívhatom.Miután elmondom a tüneteket,tanácsot ad.Hétvégén még nem jött hozzánk soha.Ha úgy látom,hogy komoly baj van,akkor ügyelet.
2009. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!