Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül mostanában a...

Mennyibe kerül mostanában a kórházakban az újszülött fotózás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem hogy mégis mennyi pénzt vigyek erre a célra? Nem szeretnék túl sokat magamnál tartani.

Vagy milyen módon kell füzetni?



tegnap 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha a férjednek van mobiltelefonja, rajta fényképező, akkor csupán egy kattintásba...
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ahol én szültem ott a babybox volt. A kórház állt egy díszes képet azt mindenképp megkapod a többit te határoztad meg, hogy mit kérsz, kérsz-e egyáltalán. Ez múlt évben volt. Az oldalukon vannak csomagárak. Utalással fizettem, így nem vittem magammal pénzt. Én főként születési értesítöket kértem, azokat küldük a közeli rokonak plusz pár cukibb képet. Ezer meg egy dolgot lehetett kérni. Ahol szülsz tudod melyik cég csinálja a fotózást?
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A kórházba babybox jön, ingyen egy képet kapsz. Fotós ismerős 40ért vállalja, elég profi, házhoz megy.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, amúgy nálam egy forint sem volt, megbeszéltük a babyboxos fotóssal, melyik csomagot kérem, aztán otthonról utaltam neki. Kb két hét alatt jött meg futárral.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a kórházba pénz vinni, utalással lehet fizetni (szerintem nem is lehet kp-val).


Babyboxnál nem kötelező megvenni a nagy csomagokat, amit hirdetnek, lehet kérni csak pár képet, online galériát...


Én ha jól emlékszek 6db képet és 12 online képet kértem, ez került tavaly valami 12.000 Ft-ba. Meg mellé rendeltünk a nagymamáknak 1-1 fotós karácsonyi gömböt. Annyi, hogy mivel ezek nem sztenderd termékek nem lettek kész másnapra, 2 nappal később kellett a férjemnek visszamennie érte a kórházba, vagy postázni tudták volna posta költséggel.


Itt tudod megnézni azokat a termékeket, amik nem a nagy csomagok:

[link]

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem kb.mindenhol Babybox van. Ahogy már írták, 1 kép ingyen, a többi változó. Én csak alap csomagot kértem, nem emlékszem mennyi volt, pedig nem volt rég, augusztusban. Olyan 20 ezer körül. De az biztos, hogy fizetésben nagyon rugalmasak. Fizethetsz azonnal, utólag, készpénzben, utalva, vagy ahogy akarsz.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kivételesen nem babyboxos kórházba szültem. 8ezret fizettem nem akarok hazudni 6/8képért. Utalással fizettem.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!