Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden baba szereti a...

Tényleg minden baba szereti a hordozást?

Figyelt kérdés
Van értelme hordozási tanácsadót fogadni? Vettem egy olcsó kendőt, de a babám ordít benne… Kézben sem mindegy, hogy tartjuk, nagyon nehéz vele :( 2hónapos , teljesen egészséges, de nagyon nehezen indult az élet számára, hasfájás, szoptatási nehézségek, rengeteg sírás… pólyázni nem tudtam, mert nem szerette, hogy le van kötve, de a mindennapokban nagyon jó lenne, ha szabad lenne a kezem, mert alváshoz sem tudom letenni, ha egyáltalán elalszik…:(
tegnap 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A fiam peldaul utálta.

Addig ordított míg ki nem vettem öt a kendobol.

Egyik ismerősöm hordozasi tanácsadó, meg ő sem tudott erre mit mondani, azt mondta ez nem létezik, hogy nem szereti

Hat pedig de.😅

Később csatos hordozóval próbálkoztunk, ugyanaz az eredmény, orditas, kínlódás

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen látod, hogy a tiéd sem
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem babafüggő. Én voltam csoportba is, mert azt hittem én csinálok valamit rosszul. Mindig sírt a hordozóban. Ha a kezembe vettem és úgy tartottam semmi gond, aludt is hatalmasakat rajtam, de amint a hordozóba került vége volt a világnak. Nem én csináltam rosszul egyszerűen ő ezt nem szerette.

Már egy éves múlt és mivel még nem jár megakartam újra próbálni a hordozást, hogy ha kocsival megyünk könyebb őt levinni, mint kézben. Na ugyanúgy sírt mint korábban, így pár hét próbálkozás után elengedtem.

Szóval én azt mondom kérj segítséget tanácsadótól, hordozó csoporttól, de ha semmiképp sincs javulás akkor ő ilyen típus.

Unokaöcsém a babakocsit utálta. Őt hordozták 1,5 éves koráig.

tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze van olyan, hogy nem.


De egyebkent en nagyon-nagyon elszant voltam es addig mentem, amig nem talaltam olyan eszkozt, amit szeretett. Mert nem birtam szo szerint egesz nap kezben cipelni, kellett valami :D De nyilvan ha semmi nem valt volna be vegul, akkor igy jartam, nem hordozom, van ilyen.


Pl a rugalmas kendot a kisfiam nem szerette,viszont a szovott kendot egy bizonyos kotessel igen. Nem tudom miert.

Aztan amikor a hatamra kerult es en nem akartam kendozni, akkor probaltunk 2 mei tait es 3 csatost, mire meglett a befuto.

Amugy en hordozos klubba mentem es onnan kolcsonoztem eszkozoket (mert azert kell neki par nap, mire ki tudod normalisan tapasztalni az adott eszkozt es benne a babat, nem eleg egy 5 perces proba). Aztan csak azt vettem meg, ami bevalt.


Persze lehet probalhatsz 100 eszkozt is es egyszeruen nem szereti a baba, van ilyen is.

tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányom utálta. A testközelséget, ringatást viszont nagyon igényelte, órákon keresztül. Én voltam tanácsadónál is, de hiába tanultam meg helyesen felkötni. Ugyanúgy utálta. A kengurut szerette, amiben kifelé nézhetett (anyóstól kaptunk egyet, magamtól nem vettem volna). De az meg ugye nagyon rossz a gerincének, úgyhogy nem igazán használtuk, csak egyszer-kétszer ha már tényleg nem bírtam cipelni akkor úgy, hogy fél kézzel pluszban tartottam a testét a hónalja alatt. Így legalább fél szabad kezem lett. De tényleg csak akkor tettem bele picit, mikor már begyulladt a csuklóm a sok cipeléstől, remélem nagy kárt nem csináltam vele, de akkor egyszerűen nem bírtam már cipelni, ha leraktam meg ordított. Aztán mikor nagyobb lett, vettünk egy csípőhordozót ami csak egy sima ülőke, és szintén fél kézzel tartani kell, de legalább nem a teljes súlya volt a kezemen. Azt is szerette.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy a hordozást, a babakocsit, az autózást, mindent utált az első 7-8 hónapba. Ilyen is van nehéz de elmúlik, Kitartást.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg elöl hordoztam kendőben, addig szerette… amint a hátamra került, minden erejével nyomta el magát, pedig én is voltam hordozási tanácsadónál, több eszközt is kipróbáltunk, de nem. Ő babakocsiban viszont nagyon jól elvan, most már integet minden járókelőnek, vigyorog.

Ami a szabad kezet illeti, nálunk is sokára jött el az, hogy le tudjam rakni, ha jól emlékszem valamikor 3 hónapos kora után, amikor már elmúlt a hasfájása, addig csak éjjel aludt a babaöbölben. Nappal amúgy ha valamit kellett csinálnom, a pihenőszékében csücsült vagy a játszószőnyegen volt.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babám hordoztam nagyon sokáig, úgyhogy kb egy kézzel, csukott szemmel is megkötöttem a kendőt, tudtam, hogy kell helyesen. A második babámmak ugyanúgy csináltam, és ordított benne. Baba mama klubon volt egy hordozási tanácsadó, megigazította rajtam a kendőt, kicsit laza volt és kicsit lent, de a lányomat ugyanez nem zavarta, és 10 perc múlva aludt. Úgy bejött neki a hordozás, hogy most lett 1 éves, és még mindig nem tudom leszoktatni róla, pedig már kezd nagyon nehéz lenni cipelni, de sétálni csak így hajlandó csöndben. Így viszont bármeddig.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészséges baba az anya közelségétől megnyugszik, emlékezteti az anyamehre stb. Borkontakt. Császáros babáknál elcsuszhat a dolog.
ma 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!