Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Mit csináljak?

Mitől lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom többször hányt egymás után. csak olyat ettem, amit máskor is.felhívtam a védőnőt,azt mondta, hogy ha nincs láza és nem néz ki betregnek nincs semmi baj. egész nap mosolygós, jó kedvű,nincs láza, csak picit aluszékonyabb. mitől lehet? mit csináljak vele?
2009. nov. 5. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szoptasd nyugodtan , annál jobb gyógyszer nincs. Lehet , hogy csak "elcsapta" a kis hasiját. Valószínű 1-2 nap alatt megszűnik. (ugye fehéret hány vissza, nem keverdik bele pl. zöld vagy sárga?)

2009. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fehér volt, de picit ilyen túrós volt.
2009. nov. 5. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
az én babámnál is volt ilyen túrós jelenség. Nem tudom, mi lehetett az oka, de elmúlt másnapra. Akkor veszélyes, ha epe vagy más keveredik bele, akkor van gáz.
2009. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ. akkor ne rohanjak vele orvoshoz?!
2009. nov. 5. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a hányadék fehér túrós,esetleg nyúlós,akkor az valószínűleg nyállal keveredett emésztetlen,vagy félig emésztett anyatej volt.

2 tábor van:akik betartják a 3 óránkénti etetést,és akik igény szerint etetnek.

Az igény szerinti szoptatásnak ez lehet egy hátul ütője szerintem,hogy a baba akkor is eszik,amikor még csak a "szeme" kívánja,és keveredik a gyomrában a 2 féle tej.

Emésztett,és félig emésztett.

Szerintem próbáld ki,hogy 2,5-3 órát vársz ki 2 etetés között,és akkor talán jobb lesz.

2009. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyi, ha nincs láza, jó a közérzete , nem sírdogál, akkor szerintem(!) nem kell. Ha holnap is hányna, akkor már igen, én is vinném.
2009. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi 18:00 as! na én se tudtam mitől van, de mindig tanul az ember lánya!:)
2009. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:00-as vagyok.

Nekem gyerek orvos mondta mikor bevittük a 2 hónapos koraszülött babánkat,mert állandóan hányt.

Én azt hittem sokszor többet hány,mint amennyit megeszik,de ezt is a nyállal való keveredés okozza,hogy többnek tűnik.

2009. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és mitől lehet aluszékonyabb?
2009. nov. 5. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Aluszékonyabb akár az időjárástól is lehet. De te se mindíg ugyanannyit alszol,van, hogy egész nap leragad a szemed.
2009. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!