Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A járássegítők fékezhetők,...

A járássegítők fékezhetők, vagy lassan gurulnak vagy mi?

Figyelt kérdés
Venni szeretnénk, de nem tudom hogy működnek, félek, hogy majd elvágódik vele a gyerek.
2009. nov. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A mienk nem fékezhető. Habtapin és szőnyegen jól halad vele a babám, ha leér a lamináltra vagy a kőre, ott már nem gurul a kerék, hanem csúszik. Oda kell figyelni azért, de nem életveszélyes (szerintem). Végül is még csak lassan-lassan lépked a babám (még csak ezzel tud járni, vagy kapaszkodva), szóval még nem fut, addig biztonságos :)
2009. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a miénk sem fékezhető,ez egy kis kocsira hasonlít(műanyag).viszont a laminálton nagyon megy.a fiam sem tud egyedül menni,de ezzel "rohan" ott kell mennem mögötte,hátha...de szerintem sem életveszélyes :-)
2009. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem fékezhető hiszen pont az a lényege hogy tolja.És igen lesznek esések ha gyorsan tolja de kis lábát még nemtudja olyan gyorsan szedni.De ott kell állni ill menni vele és akkor nem lesz baj.Amugy hamar rá fog érezni a lányom imádta:)
2009. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price van és mindenütt padlószőnyeg. Még soha nem volt balesete a járássegítővel, nagyon szerei (szerette, mert mióta jár, elő sem vette, de még jó, hogy csak egy ezrest adtam ki érte, mert használt volt... =oD )
2009. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egy Fisher Price-t vettem használtan.

Az első kerekeinél van egy fékező pöcök,így nem tud vele elesni.

2009. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi megvettük, de nem is az a baj hogy fékezni kéne, hanem, hogy hátraesik vele, mert valahogy elől nem elég súlyos vagy mi, járt valaki így?
2009. nov. 6. 15:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!