Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyat eszem, ami felfújhatj...

Ha olyat eszem, ami felfújhatja a babát, mennyi idő mulva kínozza őt meg?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hetes a kislányom, de nem merek semmi olyat enni, még gyümölcsöt sem. De nagyon hiányzik. Levesen , tésztán, krumplifőzeléken és joghurton élek, és ez a székletemnek sem jó...Annyira kívánom a gyümit, vettem ma barckot és sárgabarackot, gondoltam este eszek belőle, éjjel én is jobban emésztek, és a baba is csak reggel szopik. De ha bántaná, a fogyasztás után mennyi idővel "ér el a babához a tejjel a káros anyag"?
2008. júl. 3. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszibarackot megeheted én is ettem a héten minden nap és semmi baja nem volt tőle. Sárgabarackot még én sem mertem enni. Én úgy vettem észre, hogy 8-10 óra múlva jelentkezik a tejcsiben, amit ettem és neki fáj a hasikája tőle. 8 hetes kisfiú anyukája
2008. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked is a következőt olvasni:

[link]

2008. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!