Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemfog mennyi ideig kinozza...

Szemfog mennyi ideig kinozza a babakat amig kibujik? Mar vagy 2 hete sir, alig eszik, es utobbi 2 napban hasmenese is van a kisfiamnak, raadasul meg is van fazva.

Figyelt kérdés
19 honapos, 12 foga van.
2010. ápr. 23. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Keresztlanyom van hasonlo helyzetben. Csak akkor nem sir, vagy log az anyjan, mikor kint vagyunk vele. alig eszik, tiszta nyug. Nala is ugyan ezek a tunetek, raadasul a megfazas melle, meg a szeme is begyulladt (antibiotikumos cseppeket kapott ra), tegnap meg laza is lett :( Nagyon piros neki az inye, de meg nem torte at.

Nagyon szenvednek tole. Csak azt kivanom nektek is, mielobb bujjon ki az a franya fog. Sajnos senki nem tudja megmondani, hogz mikor lesznek tul rajta :(

2010. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2010. ápr. 24. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam 18 hós, mind a négy kibújt, de mégis sirdogàl és alig eszik:( ma is hajnalban kelt, de alig evett babatejet, mostanában 240- ből 100 mindig megmarad:( egy étkezést tuti kihagy, épphogy eszik. Se rendes kaja, se babakaja:( két hete ez megy:((
2010. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es mielott kibujt volna, meddig kinozta? Legalabb nektek mar kibujt..nekunk meg az se... O is altalaban ha bujt valamelyik foga, a tejet legalabb megitta, ha rendes ennivalot nem tudtam beleeroltetni, de most az se kell, o is kb 100-150 ml-t eszik meg belole a szokasos 210-230 ml helyett. Hat meg remenykedem, de szemfog egyelore sehol. Neked is koszonom a valaszt!
2010. ápr. 25. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Elötte érdekesmód nem volt gond, nem is értettem. Mióta kijöttek, azóta ilyen:(
2010. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,mint az utolsónál.Amióta kibújtak,azóta tisza nyügi,alig eszik stb...
2010. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó a kérdés, én is kíváncsi lennék tapasztalatokra. Az én kisfiam pont ma 10 hónapos és a jobb felső után ma reggelre a bal felső szemfoga is kibújt. De még csak a hegyük van kint. Vajon addig kínozza őket, míg teljes szélességében ki nem bújnak??

Ma is 3x kakaált, abból egyszer hasmenése volt :(

2 hónapja nagyon szenved, mióta az alsó kettő metsző kibújt. 3 hete meg kifejezetten kínlódunk,. de én nem tudom megállapítani, hogy éppen melyik foga miatt sír, mert a 2 felső metszőnél is nagyon duzzadt az ínye, a bal alsó metsző csíkját meg már látjuk.

És mindezek ellenére továbbra is átaludja az éjszakát, de nappal szinte folyamatosan ölben van!

KITARTÁS mindenkinek !!!

2010. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!