Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás csak éjjel kínozza a...

A fogzás csak éjjel kínozza a babákat? Vagy csak az enyémet?

Figyelt kérdés

Napközben nem nyűgös, nem sír, szépen játszik, eszik, alszik. Éjjel viszont 1-másfél óránként fönt van és ordít. Alig lehet megvigasztalni. Tegnap éjjel már a cici sem volt jó. Ha 3 órát alszik egyben az már jónak számít.

Most megint homeopátiával próbálkozok,bár eddigi tapasztalatok alapján nem ér semmit és dentinox. gyogyszert meg nem nagyon akarok adni neki bár lehet muszály lesz mert kivagyok, mint a kutya.

Nappal nem kínozza a foga?Nálatok hogy van ez???


2010. nov. 18. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem 8 hónapos véletlen? :)
2010. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
7 múlt
2010. nov. 18. 22:10
 3/19 A kérdező kommentje:
hasonló cipőben jártok??
2010. nov. 18. 22:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, de szerintem ez nem a foga, hanem inkább szeparációs szorongás kezdődik nála.
2010. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2 éves a miénk már. Nálunk hálistennek már a nagyon jó korszak van, tartsatok ki :)


Mikor jöttek a fogai (8 hónaposan) azt hittem, megőrülök, éjjel félóránként-óránként felsírt.. ráadásul akkorra már tápszeres volt, nem tömhettem óránként tápszerrel (cici az más lett volna), szóval fel-alá séta, dentinox és Nurofen. Ez ment egy éves korig, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Majd aztán újra volt egy ilyen korszak, mikor a 12-16-os fogak jöttek. Ez volt másfél évesen.


Még hiányzik 4 foga, mostanság kéne kijönniük, egyelőre kopp-kopp, nyugalom van fél éve, és alszunk egész éjjel :)


De igen, éjszaka jobban kínozza őket, mert nappal van ami lekösse a figyelmüket, de éjjel felébrednek a fájdalomra :(

2010. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
gondolod?de akkor miért nem tudom megvigasztalni? mellettem alszik a saját ágyikóján de egy karnyújtásra vagyunk egymástól. Hiába veszem föl akkor is sír. ha cumit adnék még jobban! eddig is sokszor ébredt éjjel, de az utóbbi időbe már minimum ötször a max. pedig amit tegnap éjjel művelt, 1-másfél óránként.
2010. nov. 18. 22:17
 7/19 A kérdező kommentje:
jujjj!1 éves koráig??addig még nagyon sok idő van...
2010. nov. 18. 22:20
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

ha a foga miatt, akkor nurofent kell neki adni.

de lehet, hogy az zavarja, hogy együtt alszotok, lehet külön szoba kellene már neki.

2010. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy ez vigasztal, de nálunk is ez van, azzal a különbséggel, hogy még csak 5 és fél hónapos, de egy hónapja ez megy és már áttört négy foga! Az én jó alvó kislányom, aki 8 hetesen már 12 órát aludt éjszaka, óránként, másfél óránként sír fel, egész éjjel szopizna. Olyan vagyok, mint egy hulla. Most dugtam vissza aludni.

Szóval legalább nem ilyen korán kezdődött nektek.

2010. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát ez sajna nálunk sem most kezdődött, hanem olyan másfél hónapja. de volt kevés szünet és az jó volt- pár nap-. Kettő foga van összesen eddig. szerintem készülődik a felső kettő, mert egész nap csücsörített.és de, egy kicsit azért vigasztal, hogy nem vagyok egyedül.
2010. nov. 18. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!