Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás csak éjjel kínozza a...

A fogzás csak éjjel kínozza a babákat? Vagy csak az enyémet?

Figyelt kérdés

Napközben nem nyűgös, nem sír, szépen játszik, eszik, alszik. Éjjel viszont 1-másfél óránként fönt van és ordít. Alig lehet megvigasztalni. Tegnap éjjel már a cici sem volt jó. Ha 3 órát alszik egyben az már jónak számít.

Most megint homeopátiával próbálkozok,bár eddigi tapasztalatok alapján nem ér semmit és dentinox. gyogyszert meg nem nagyon akarok adni neki bár lehet muszály lesz mert kivagyok, mint a kutya.

Nappal nem kínozza a foga?Nálatok hogy van ez???


2010. nov. 18. 22:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

az én lányom 10 hónapos. másfél hónapos ébredések után született meg a felső két foga, az alsó kettő észrevétlen volt még 6 hós korában. szóval egy ideje kelünk hozzá, van, hogy többször ébred, de olyan is van, hogy megébred, és akár 2 óra hosszat vergődik, mire visszaalszik. én is sokmindent kipróbáltam, a homeós szerekből a viburcol kúpott, a chamomillát, de ezek mellett is felébredt. én panadol babyt adtam neki néha, amikor már nagyon sírt. egyébként hiába ringattuk, hiába etettük, ittatuk, csak nyüszögött, amíg ébren volt, a kezünkbe is sírt. nappal semmi gond nincs, rágcsál mindent, szépen alszik, enni nem ér rá:-)

szóval tényleg nem vagytok egyedül. tegnap este próbáltam ki a belladonna D30-at Vida Ági (kismamablog) javaslatára, egyenlőre nem tudom, hogy éjjel felkelt-e, a férjem még alszik, én viszont nem hallottam sírni...lehet, hogy ez a szerünk????

2010. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Off. Es ha 8 honaposan szeparacios szorongasal hasonlo tuneteket produkal, az meddig tart? Mert mi is hasonlo cipoben jarunk, napkozben nyugi van este meg ahogy lerakom a kisagyba ordit mint akit nyuznak, egyszeruen nem lehet lerakni.
2010. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
6.34! aludt a baba éjjel??
2010. nov. 19. 19:44
 14/19 anonim ***** válasza:

6:34-es vagyok. akkor éjjel aludt, csak kora reggel, 5 óra körül kelt fel. tegnap éjjel viszont megint fentvolt fél2-fél3 között. most éjjel megint aludt, sőt még mindig alszik. A fene sem érti, hogy mitől lehet ez így!!! Minden esetre ma este még kapja a belladonnát, viszont holnap nem, mert 4 napot írt Ági. Nem tudom, mi fog történni, az biztos, hogy erősen fogzik, mert egész nap rág, de alszik rendesen elég sokat, a kedélyállapota is remek, csak éjjel van nyügi.

szóval meg lehet próbálni ezt a szert, vagy te is iratkozz fel a kismamablog.hu oldalra, írd le pontosan, hogy hogyan zajlanak az éjszakák, Ági biztos fog ajánlani valamit.

2010. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szia

mi is szenvedünk már 11 hónapja nincs átaludt éjszakám.de a mostani napok különösen rosszak. nappal angyalka, ddu hisztiske, éjjel meg nyüszög. 1/2, 1 órákat alszik csak, sokat teázik, de semmi más nem nyugtatja meg.nem szeretné ha felvenném, mellettem alszik,már mi is kivagyunk. 3 foga van, most tört át a napokban a felső kettő. Most vettem nurofen kúpot is, dentinoxot is, elvétve használtam már mindet, mostmegpróbálom valami elv szerint adagolni, szóljatok ha bevált valamelyik kombináció.

Ja és a fülét is sokszor fogdossa, de az orvos szerint semmi. írjatok, kinek mi jött be!!!!!!!!!!

2010. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia!

A fülét az enyém is fogdossa, belenyúl és néha sebesre vakarja. nálunk sem talált semmit a doki viszont parafin olajat ajánlott, azzal szoktam kenegetni neki.próbáld ki esetleg te is ,hátha jó lesz.

Nálunk pillanatnyilag nem a fogzás a fő téma, elkaptuk a hányós-hasmenős vírust, azzal kinlódunk. De éjjel természetesen most sem alszunk sokat, bár nem kel félóránként :), azért gyakran bejelentkezik. Ő még szopizik, szinte csak cicin nyugszik meg.

Én is nurofent szoktam adni neki, de csak ritkán. Nem is tudtam, hogy van kúpban is.

Szóval nem tudok sok hasznos tanáccsal szolgálni neked, de örülök, hogy írtál és én is várom a tapasztalatokat, hátha "hasznát" vehetjük!

2010. nov. 30. 21:58
 17/19 anonim ***** válasza:

parafin olajjal a lyukat kenegeted? mivel csinálod?

én cseppentettem neki otipaxot is, nem sok eredménnyel, de nekünk nem vakarja, csak odakap....

most néztem neki vitamint a neten, valamilyet fogok venni, egy éves kor után már sokfélét ajánlanak...

mi sajnos már nem szopizunk, tápszeresek vagyunk 4 hónapos kora óta. már nem nagyon kéri, elutasítja jobban mondva. ezer félét kipróbáltunk, de nem kell neki. eszik rendesen mindenfélét. ma adtam neki nurofent is és panadolt is, egyszer jár nekem is alvás.... remélem beválik, bár már volt fenn többször is,bár én mellette alszom a kezdetektől..ha van valami eredmény szólok. szia

2010. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

fülpiszkálót mártok az olajba, és azzal dörzsölgetem a lyuk körül, úgy hogy egy pici bele is folyik neki és az elvileg oldja a benne lévő zsírt. gondolom viszket neki és azért csinálja.

huhh te aztán nem aprózod el, panadolt is nurofent is? milyen éjszakátok volt így?

2010. dec. 1. 09:31
 19/19 anonim ***** válasza:

az éjszaka első fele a szokásos volt, de éjfél után csak 2-szer ébredtünk már fel. ez már jónak számít. még én sem adtam neki ennyi gyógyszert, csak mikor lázas volt, de nem osztom a nézetet hogy hagyjuk szenvedni, hiszen mi is bekapunk egy fájdalomcsillapítót ha fáj valamink.

bízom a mai jobb éjszakában...

2010. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!