Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell, vagy nem kell kiskapu a...

Kell, vagy nem kell kiskapu a fa járókára? Miért?

Figyelt kérdés

Ezen kívül:

Legyen kereke?

Legyen emelhetős a belső fekvőfelületének a magassága?

Legyen 6 vagy 8 szög alakú, vagy elég egy sime négyzet?


Ma megyünk megvenni, és már biztos hoyg fát veszünk, de azért a fentebbi kérdésekben még bizonytalan vagyok...

Köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 5. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

-Nekem nem fontos a kerék, mert nem tologatom lakáson belül ide-oda a járókát. Ha felmosok, akkor egyszerűen odébb tolom fél métert, ehhez nem kell kerék szerintem.

-Akkor szoktak emelős járókát venni, ha egész picibaba korban szerzik be a járókát. A babám 6 hónapos volt, mikor vettük neki, akkor már felesleges az állítható, mivel már amúgy is 2 hónapja lent tanyáztunk a földön a játszószőnyegen + habtapin. Egy barátnőmék már újszülött korban használták a járókát, nekik praktikus volt, hogy állítható legyen.

-Mindegy, milyen az alakja, nekünk négyzet van, pont befér a sarokba.

-Kiskapu nem kell szerintem, ha eljön az ideje, úgyis át tud majd mászni a baba, addig meg behajolok érte.

-Nekünk is fa van, szerintem jobb, mint a hálós, mert kilát belőle, ráadásul sok baba ezen tanul meg felállni, mert felhúzza magát a korláton. Ráadásul ki-be tudja dobálni a játékait a rácsokon át, fejlesztő hatású.


Remélem tudtam segíteni. Üdv

2009. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, szuper. Nagyon köszönöm hogy időt szántál rá hogy ezeket leírd.
2009. nov. 5. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!