Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van utazóágyunk (Pierre...

Ha van utazóágyunk (Pierre Carden), szükségünk lesz járókára is?

Figyelt kérdés
Vagy elég,ha a kisfiunk pici félszobájába veszünk egy rácsos ajtót?
2010. júl. 21. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem utazóágyat járóka gyanánt.
2010. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sok mindentől függ, mekkora a babád, milyen a lakás elrendezése, milyen mozgékony a baba, stb. Nekünk Anyuéknál van ilyen utazóágy, meg anyóséknál egy másik fajta, ha náluk voltunk ez volt az ágy és járóka is egyben (bár többnyire csak aludt benne). Itthon faágya van, és volt egy nagyméretű járóka, amit kitettem az ebédlőbe, és onnan ráláttam ha főztem, stb. A szobája úgy van, hogy a konyhából nem látok rá, így nem vettünk oda rácsos ajtót. Nagyon szerette, rövid ideig elvolt benne már akkor is amikor járt, de most már 23 hónapos, és kimászik belőle, szóval hónapokkal ezelőtt eltettük. De sokaktól hallottam hogy az utazóágy volt egyben a járóka is.
2010. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs külön járóka, a 16 hós kicsi az utazóágyban alszik a nappal nappaliban. 10 éve megva n az ágy, még a nagyfiamé volt.

Ha megyünk valahova , akkor ezt visszük.

2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!