Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükségünk lesz bundazsákra?

Szükségünk lesz bundazsákra?

Figyelt kérdés
Kicsit korai a kérdés, de most van lehetőségem szuper áron bundazsákot venni. Szóval, kisfiam januárban lesz egy éves, és nem tudom, kell e vennem. Vagy elég az overál? Szerintem akkor még nem fog járni, vagyis sétálni biztosan nem. Ti vesztek? A babakocsimnak nincs lábzsákja, így nem tudom az őszt is hogy oldom meg. Adjatok tanácsot légyszi!
2011. aug. 29. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy overált a kicsinek, Ha a télen elindul, és menni akar akkor akarsz overálért rohangálni?

Csizma, és overál szerintem jobb mint egy bundazsák egy nagyfiúnak.

A lányom is overált kap majd, ő is jan lesz egy éves. Pont azért, mert ha elindul, és szeretne menni tudjon.

Ősszel igaz már 15hónapos volt a fiam, de pl csak egy átmeneti kabátot kapott(lepereg a víz róla, meg nem fúj át a szél rajta, és combzokni nadrággal cipővel.(igaz őt bele kellett erőszakolni a babakocsiba, már sétált)

2011. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megveheted.
2011. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már egyberészes overált vennék neki,.
2011. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!