Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig van szükség...

Mennyi idős korig van szükség járókára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, meddig praktikus? Azt vettem észre, mostanában egyre kevésbé marad meg benne a picim, alig teszem be oda. Igazából most indult el egyedül. Érdemes még tartogatni? Vagy azért még jól jöhet, ha pl. biztonságban szeretném tudni egy rövid időre? Kimászni még nem tud. Szerintetek, ha heti 1-2x használom 10 percet, akkor még szükségünk lehet rá? Nagyon szép kis darab, de elég nagy helyet foglal, ezért a dilemma. Köszi.
2010. júl. 19. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan 10 hónapos kora körül raktuk el. Akkor már bútorok mellett lépegetett, gyerekbiztos a lakás, és úgy gondoltam, hogy ne foglalja tovább a helyet. Semmilyen baleset nem érte a járóka hiánya miatt.
2010. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha máshogy is meg tudod oldani arra a rövid időre, hogy ne mászkáljon akármerre (pl. kiságy, ha még onnan sem mászik ki), akkor nyugodtan megszabadulhatsz a járókától. Ha szép/jó állapotú akár el is tudod adni és vehetsz valamit, amit most már jobban tud hasznosítani a picúr!
2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor már gyerekkínzásnak minősül. Ha nagyon kell, rakd bele a kiságyba. Ott is jó helyen van.
2010. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is 10 hónapos most és nagyrészt gyerekbiztos a lakás és most dolgozunk azon, hogy teljes mértékig az legyen /a biztonság már megoldva, most inkább a bosszúságos pakolásokat szeretnénk visszafogni, ajtós komódokat veszünk a polcos elemek helyett, mert mindig leszedi a csekkeket meg a könyveket és kész vagyok töle:)/ Azt hiszem, megbeszélem az apjával, hogy adjunk túl rajta, nem szívesen teszem, mert ha pár év múlva lenne egy kis nyaralónk, akkor tök jó kis játszóház lenne neki, nem hiszem, hogy újra tudnék ilyet venni, igaz, addigra meg már nagy lesz a gyerek, most meg még kilátásban sincsen a nyaraló vásárlása, le vagyunk égve. :) Nem is tudnánk hova tenni, mert nincsen pincénk se, a nagyszülők meg gyűjtögetős tipusok és a lomtól oda se férne be. Jelenleg inkább a játékait tároljuk benne, arra meg túl nagy helyet foglal.
2010. júl. 19. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányom soha nem maradt meg benne, de ha letettem a földre, és be tudta látni, kúszni, mászni a nagyobb teret, és nem volt ketrec, akkor egy hangja sem volt. Szóval, nekünk tök felesleges volt. Nem kell valakinek esetleg? Ilyen: [link]

Kétszer összeraktuk, és kétszer szétszedtük. Ennyit volt használva mindössze.

2010. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!