Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A járókára meddig van szükség,...

A járókára meddig van szükség, hány hónapos korig?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kb 7 hótól 18 hóig használtuk, de csak napi pár percre, soha nem tartottam benne a babámat. Pl jól jött, mikor felmostam vagy porszívóztam vagy ilyesmi.

1,5 év felett már felültettem a fotelba, szóltam, hogy maradj ott, és ott is maradt, így simán fel tudtam mosni, már nem kellett a járóka.

Amúgy nem raktuk el, megvan még mindig, csak most már játéktárolónak használjuk.

2,5 éves

2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az elsővel 3-4 hónapos korától használtuk kb. 1 éves koráig, amikor járni kezdtett, a másodikkal 5 hónaposan kezdtük, és szintén csak addig tervezem, amíg el nem kezd járni.
2011. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem volt kisfiam járókában, tehát nálunk egyáltalán nem volt rá szükség. :) Mindig letettem a földre, szőnyeg, habtapi, pléd, stb, és hagytam, hogy szabadon mehessen a lakásban, amerre akar. 5 hónaposan kezdett el kúszni, bejárta az egész kérót, nem is tudtam volna gúzsba kötni egy járókával. Anno próbáltam pl. az utazóágyat járókaként használni, amíg felmosok, de kudarcot vallottam, annyira üvöltött, hogy a takarítással inkább akkor foglalkoztam, ha a szobájában aludt az ágyában. Két percet nem bírt ott maradni benne, szóval nekem egyáltalán nem kellett vennem járókát.
2011. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!