Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Butaság szerintetek lecserélni...

Butaság szerintetek lecserélni a kiságyat járókára?

Figyelt kérdés
ugyanis 6hónapos fiam egyszerűen nem fér el benne,lehet hihetetlen,de igy van,és ez már vagy 2hónapja van igy.Komolyan mondom a franciaágyról simán kitúr kettőnket,úgy alszik....dobálja magát,keresztbe fekszik,hiába forditom meg 10-szer,kezeit szétdobálja,hú....rosszabb mint az apja komolyan mondom....és ezért gondolkozok a járókába.Abba is lehet aludni nem?Én hallottam.Az azért jóval nagobb,tágasabb,és emelhetőt vennénk neki.Hülyeség lecserélni,abban nem lehet aludni?És abba lehet kókuszmatracot kapni?Vagy milyen vastag szivacs kell abba?
2011. febr. 14. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lecserélni le lehet.Hogy kimondottan bele való 10cm vastag szivacsot vagy kókuszmatracot kapsz-e azt nem tudom, de csináltatni biztos lehet.
2011. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan meg lehet oldani, ahogy az első írta, de szerintem nem biztos, hogy jó ötlet. Ha megszokja, hogy bármerre foroghat álmában, akkor 3 éves korára már franciaágyat vehettek neki, mert a normál gyerekágyban nem fog tudni aludni.
2011. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de igy meg azért nemtud aludni,mert arra kel fel hogy nem fér el.Nem szabhatom meg neki hogy ne forogjon,mert nincs helye csak annyi.... van akinek elég a kiságy,mert nem fészkelődik,de az én fiamnak sajnos nem.:S
2011. febr. 14. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak a véleményemet írtam le, ami elsőre eszembe jutott. Mindenesetre technikailag megoldható. De én nem vennék emelhetőset, felesleges (hacsak nem gondoltok a következő babára), mert egy 6 hónapos gyerek hamarosan ül, mászik, kapaszkodik, és úgyis csak a legalsó szint biztonságos.
2011. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem, hogy ha felébred arra, hogy forgolódik, ébredjen. most szokja meg, hogy nyugodtan kell aludni mert mi lesz később? alvószobát kell neki berendezni? :)


én fiam is forgolódott, sokszor koppant a buksi de mai napig imád a kiságy rácsaira "felkenődve" aludni :)

2011. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.csak ez az,hogy ő nem csak forgolódik,hanem fel is kel,és az istenért nem lehet visszaaltatni,és ez már majdnem 2hónapja igy megy...hol a keze akad be,hol a feje tekeredik ki annyira keresztbe fordul...
2011. febr. 14. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, ezt értem. de abba gondolj bele, hogy ha most nem szokik hozzá, mikor? 2 év múlva már nem tudod járókába, kiságyba tenni, akkor mi lesz? később szerintem nehezebben szokná meg, hogy mondjuk éjjelente 6x leesik az ágyról :S
2011. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is a járókában alszik egy jó ideje, mert az fér el a hálószobánkban. ( a kiságy együtt van a pelenkázóval, nagyon hosszú). Raktam alá pokrócokat, takarót, jókat alszik benne, szerintem nincs vele gond. Ő is sokat mozgolódik éjszaka, minket is kitúr a franciaágyról...Felül, leül, arrébb megy. Még velünk alszik, egy szobában. Én szeretek éjszaka ránézni, mert sokszor kitakarózik, ráadásul fel is ébred még. Nincs kedvem átmászkálni a másik szobába:-(
2011. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!