Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hós babám kaphatja a Dr....

A 7 hós babám kaphatja a Dr. Lenkei féle vitaminokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

NEEEEEEEEE.-

vitamintúladagolás. még felnőttnek sem ajánlom.

főleg nem beszélve arról, hogy a pénz, amit kiadsz a "gyógyszerért", az folyik befelé a szcientológia egyháznak, akik meg emberéleteket tesznek tönkre, nem is akárhogyan.

2009. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem se. És igaza van az előttem szólónak.
2009. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert monták hogy adjak a gyereknek mert hogy ebbe minden vitamin benne van és az ismerősöm is adja a gyereknek, de én nem nagyon merek ilyesmiket adni!

Inkább kapjon gyömölcsöket, meg zöldségeket!

2009. nov. 5. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem azt mondta ott az eladó, hogy 10kg felett lehet adni. Különben én adnám de még csak 7200g a 8,5 hósom.
2009. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod,ha tápszeres abba benne vannak a fő vitaminok...Én csak Cebion cseppet és a D vitamint adom plusszba..
2009. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én azért nem adnám ekkora babának, mert ez jó nagy vitamin bomba, aminek ha más következménye nincs is de az étvágya nagyon megnő tőle, elkezd feleslegesen hízni tőle mert többet eszik.
2009. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én ismerősöm adja a gyerekének furcsa is szegényke.....
2009. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi okostojást...milyen vitamin túladagolásról csipogtok gyermekeim? Ennyire van szüksége a szervezetnek. Nem ez a sok. A gyógyszertári szar a kevés.
2015. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!