Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesen kaphatja már ezeket?

Egy évesen kaphatja már ezeket?

Figyelt kérdés

-forralás nélküli víz, ebből készült tápszer

-paprika, paradicsom, uborka

-felvágottak ( sonka stb.) Ezt azért kérdezem, mert a kismamablogon óvatosságra intenek ilyen téren

-kakaó, tehéntej (minden tejterméket kapott már, de tejet nem)

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 18. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

-igen, pont most lehet elkezdeni.

-ezeket is eheti, a paradicsomot már rég, az első ízek között van! na jó a másodikok között ;)

-felvágottat is ehet de csak jó minőségűt és semmi füstöltet még egyenlőre. én mikor ennyi idős volt a babám a skubidoo felvágottat vettem, az kifejezetten babáknak van. na meg a sága termékei jók, pl. a pulyka virsli. de szánj rá egy fél órát és olvasgasd az összetevőket, ami nem durva azt eheti :)

-kakaót is kaphat.


én a tehéntejet 22 hónaposan vezettem be a fiamnak, előtte csak főzelékbe főzve adtam. hozzáteszem hasmenése volt tőle, neki ennyi idősen érett meg rá a pocakja. 1 éves kort korainak tartom, de ez abszolút a te döntésed innentől kezdve :)

2011. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaphatja, csak a felvágottak csomagolását jól megnézném, hogy mik vannak benne. (tartósítószer, ilyesmi miatt)
2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Paradicsomot kapott már, de csak bébiételben, és valamiért fájt tőle a hasa, most nem is erőltetem.És a zöldségek héját le kell szedni ugye?A tejjel én is várok még, mert az egy lórúgás a pici hasának.
2011. okt. 18. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

-forralás nélküli víz - 8 honaposan kapott eloszor-

-felvágottak ( sonka stb.) 7 honaposan kapott eloszor

-kakaó, tehéntej - 1 evesen kapott eloszor

-paradicsom, paprika - 7-8 honap kozott kapott eloszor. A paradicsomot inkabb szosznak kapta meg a paprikat is fove (pl. lecso). A paradicsomnak es a paprikanak soha nem huztam le a hejat es a paradicsomot soha nem magoztam ki mert ugyis turmixoltam a szoszt ennyi idosen meg.

- Uborka - 9-10 hoanposan meg felvagtam neki talcara kis paradicsom cikkeket, uborka csikokat meg paprika csikokat es elragcsalta. Az uborkat mai napig hamozom neki (20 honapos), magunknak is (igy szeretjuk).

2011. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!Ilyenkor egy kicsit irigykedem, hogy valaki ilyen bátran csinálja a dolgokat.Én folyton agyalok, hogy vajon nem kemény neki a paprika, el tudja majd rágni a 3 ( + 3 most jövő ) fogacskával..
2011. okt. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!