Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El kaphatja a lisfiam a náthát?

El kaphatja a lisfiam a náthát?

Figyelt kérdés
Megfáztam,náthás vagyok 7hetes kisfiam elkaphatja?szoptatom
2011. ápr. 16. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, el, de abszolút nem biztos,hogy elkapja még akkor sem, ha sokat puszilgatnád, ölelgetnéd. Az is lehet,hogy elkapja,de pár nap múlva jobban lesz. Nekünk mindkettő volt már.
2011. ápr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 7 hetes. Náthás... :(

Szívom a nóziját, remélem, pár nap alatt jobban lesz.

2011. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos volt a lányom amikor nagyon csúnyán megfáztam és még be is lázasodtam, akkor nem kapta el. Most 5 hónapos múlt egypicit vagyok megfázva és sajnos úgy néz ki elkapta:( Pedig ugyanúgy anyatejes.


Egyébként megjegyezném,hogy ilyen pici babáknál általában elkezd az orra szörcsögni, ami nem feltétlen megfázás, hanem tisztul a szerveztük, legalábbis a dokim ezt mondta. 6 hetesen kezdődöttés kb 10 hetes volt a babám amikor elmaradt a szörcsögés.

2011. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze pici korban nem feltétlenül megfázás az, ha szörcsög az orra. Az én lányom nem kapta el amikor meg voltam fázva, pedig akkor már 1 éves volt. Szóval nem feltétlenül, de megelőzendően, ne puszilgasd sokat, és szájmaszkot is tehetsz fel.
2011. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!