Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bírta a bölcsit a babátok?

Bírta a bölcsit a babátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem lenne Szivem beadni...meg szerintem Ő sem birná-még:18 hós Kisfiú:-)
2009. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi kihagyjuk a bölcsit,jobbnak látom,ha nem jár oda,egész életében még közösségbe kell majd alkalmazkodnia,szóval ráér majd az oviba menni:-)addig maradnak a közelben lakó kisbarátai játszópajtásnak:-)
2009. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem muszáj volt beadni. 2 éves. reggel sírdogálva megy, de délután már azt mondja, hogy jó volt gyerekekkel. A dadusok szerint nincs semmi baj vele. jó gyerek.
2009. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évesen adtam be, mert vissza kellett mennem dolgozni, de kicsit bántott a dolog, és ő sem szerette. :-( nagyon anyás (fiú), és a bölcsi alatt elkezdett dadogni, ami a nyári szünteben megszűnt, most kezdődött az ovi, és megint előjött.

a bölcsiben láttam reggelente, hogy félszegen megy be, hátra sem néz, és persze az elején volt sok sírás. de ha kérdeztem tőle, akkor azt mondta, hogy szereti, csak utólag mondta nyáron, hogy nem szerette.

hát a szívem majd megszakadt, de a kényszer nagy úr sajnos. remélem a kishúgának ki tudjuk majd hagyni...

2009. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én unokaöcsém 2-3 nap után elkapott valamit, ami után két hétig itthon volt, ez ment hónapokig, aztán ki is vettük.
2009. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen adtam be a fiamat a bölcsibe, mert vissza kellett mennem dolgozni. Maximálisan pozitív a véleményem a bölcsödéről és a gondozónők hozzáállásáról. Két évig járt bölcsibe, most került át az oviba szeptemberbe. Nagyon szerette a bölcsit, reggelente alig várta, hogy menjünk, hátrányára nem vállik, hamar rászokott a bilire is, megtanult szépen enni, tanult sok mondókát stb. Most itthon vagyok a második babámmal, de szintén hamar vissza kell majd mennem dolgozni és megy a bölcsibe...
2009. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anya -gyerek kapcsolat sokat befolyásolja a bölcsibe való beszokást.Vannak akik könnyebben leválnak,s vannak akiknek nehezen megy vagy még nem érett a kis LELKE h Anya nélkül legyen idegenekkel.Ha sokáig szopcsizott,val.szeg nehezebben válik le s szokik be.

Anya-baba közelségi viszonya a kulcs.

2009. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem két évesen kezdte, simán ment a beszokás, azóta is minden nap mosolyogva megy :) Nagyon szereti.
2010. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19. hónaposan kezdtük a bölcsit. Kisfiam nagyon anyás és én is imádom Őt. 3 hét beszoktatás után, ami sírós volt részéről és részemről is egyből lebetegedtünk, két hét itthon, de utána könnyedén beszokott és már amikor láttam, hogy ő is élvezi a bölcsit, megszerette a dadusokat és a babákat, akkor én is könnyebben adtam reggelente. Talán az volt a baj, hogy látta rajtam a kisfiam a feszültséget és amíg ez meg nem szűnt, addig Ő is sírdogált. Most már alíg várja, hogy mehessen, főleg ha itthon vagyok vele betegállományba. Nagyon szereti és nem bántam meg. 2 éves múlt eszik-iszik egyedül, folyékonyan beszél, és nagyon aranyos, nem agresszív. Kimondottan jót tett neki!
2010. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!