Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon anyás babák anyukái,...

Nagyon anyás babák anyukái, hogy viselte babátok a bölcsit, nehezen szokott be, hogy ment az ott alvás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon anyás kisfiam 21 hónaposan kezdett bölcsibe járni. A beszoktatás kezdetekor azt mondták, hogy a 2 hét közepén már ott fog aludni, nyugodjak meg, nem lesz semmi gond. El akartam hinni, de magamban azt gondoltam, hogy az én fiam tuti nem fog itt aludni, majd sírni fog nagyon utánam... És csodák-csodája nekik lett igazuk, az én nagyon anyás kisfiam nagyon jó étvággyal eszik, nagyon jókat alszik a bölcsiben. A bölcsi előtt meg sem szólalt, azt követően pedig nagy léptekben haladt beszéd terén is. Néha persze előfordul, hogy azt mondja "nem kell menni bölcsibe", és van egyszer-egyszer pityergés, de az kb. 2 percig tart és már indul is játszani a többiekkel. Sőt ott az elalvás is teljesen egyedül megy neki, nem kell mellette lenni, nem kell cumisüveg sem ...stb. Szóval én nagyon kellemesen csalódtam. Kívánom, hogy nálatok is hasonlóképpen történjen. Minden jót! (Az persze fontos, hogy a szülő is úgy álljon hozzá, mert az én szívem is fájt, de a kisfiammal ezt igyekeztem nem éreztetni és a jó oldalát nézni a bölcsinek. Nagyon sok jót tanult ott ezidáig és sokat fejlődött.)
2010. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!