Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 7,5 hós babámmal?

Mit csináljak 7,5 hós babámmal?

Figyelt kérdés
Nem tudok vele játszani, mert állandóan megy ha lerakom, nem marad nyugton és semmit nem tudok neki megtanítani, mert izeg-mozog örökké.
2009. nov. 2. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard őt "erőszakkal" fejleszteni. Szerintem egy egészséges gyerek érzi, mire van szüksége. Most leginkább az önálló mozgás érdekli. Ettől is fejlődik!

Szerintem várd ki, amíg kidől, elfárad; vagy tegyél az útjába érdekes, fejlesztő játékokat.

Nyugi, el fog múlni ez az időszak!

2009. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy "egyedül" is ilyen aktív! Engedd, had fedezze fel a világot. Arra figyelj, hogy ne okozzon kárt sem magában, sem a berendezésben. Majd eljön az egy helyben ülő játékok ideje is!
2009. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még kicsi ahhoz, hogy veled játszon. 3 éves korukra alakul csak ki az együtt játszás, addig csak megfigyelnek és magukban játszanak.

Ha örökmozgó, menjetek ki a szabadba, nézegessétek pl. a lehulló faleveleket, te énekelhetsz is neki ahhoz kapcsolódó énekeket/mondókákat, kergethetitek a leveleket stb.

2009. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!