Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 11 hónapos...

Mit csináljak a 11 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés
Elkezdett felállni és most minden hol feláll és amit elér azt pakolja le.az a kérdésem mit csináljak.hagyjam rá és majd leszokik róla vagy mindig egyes lepakolásnál szoljak rá és üssek a kezére?ti hogy oldottátok meg ezt a korszakot?
2011. júl. 24. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy a gyerek tehet róla,hogy csupa érdekes dolgot talál,ha feláll.Nálunk ilyenkor a féltett dolgok a felső polcra kerültek,amit meg megnézhet és a játékai,az meg az alsóra.Majd elmúlik.Egész nap verekedni akarsz?
2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én rászólok és arrébb teszem a lányomat nem csapok a kezére mert szerintem teljesen értelmetlen ilyen idős gyerekre rácsapni a kezére mert nem érti.

Tudom milyen érzés mert az én babám is most tanul állni. :D

2011. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezért ne üss rá a kezére. Inkább pakolj el, nem hiszem, hogy az a legjobb megoldás, ha azért megütöd mert érdeklődik a dolgok után.


Pakolj magasabbra, ha olyan dolgokról van szó, ha nem akkor hagyd őt ismerkedni a tárgyakkal, neki ez még "játék". Neked meg sok türelmet és szorgalmat fog igényelni a rendszeres vissza pakolás. :) Majd idővel kinövi, amikor más szórakozás lép a pakolás helyébe.

2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindent elpakoltam, ami olyan, h nem szerettem volna ha ő leveszi. Helyette raktam játékot, konyhába a polcokra műanyag edényeket.

Szerintem olyan környezetet érdemes kialakítani ami a babára nem veszélyes, mert szegény ha mindig azt hallja, h nem szabad, végül nem fogja érdekelni semmi.

2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami nem veszélyes rá azt ne pakold el, de ne is verd meg.Csak mondd neki, hogy nem szabad, vedd el tőle.

Kisfiam 9,5 hónapos, kb 2 hétbe került mire szüleimnél megtanulta, hogy a kutya vizes táljával nem szabad játszani(hetente kb 4x voltunk náluk).

Míg megtanulta addig az volt a program, hogy "nem szabd" és elvittem onnan...ma már elmászik mellette, nem érdekli.

2011. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos jó csajt látott, ha felállt neki :D
2011. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!