Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnam az 5 honapos...

Hogyan tudnam az 5 honapos lanyomat leszoktatni az ejszakai szopirol?

Figyelt kérdés
Lanyom kicsivel 9 kg folott van, "napkozben" egyebkent mar csak negyszer eszik. Reggel 8 gyumolcs es szopi, del fozelek es szopi, du. 5 szopi, este 8 pure/kása es szopi. Tok jol elalszik magatol, aztan hajnali 2-kor ebred es csak szopival alszik vissza (de akkor reggel 8-ig). Neha, ha olyanja van, akkor eleg neki a tea. Ja, es nem Mo-n elunk, nalunk meg csak 20 fok korul van.. szoval nem lehet a melegtol. Szerintem egy ekkora gyereknek ilyen kajak mellett mar nem kellene hogy hianyozzon az ejszakai eves... szerintetek??
2008. júl. 2. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányom is 5 hónapos.Csak ö még éjjel van hogy 3x is felkel.Szerencsére 2 napja 2x kelt.Ö is eszik már mindent.Mondjuk az e´lányom 7,5 kg.Èn is szeretné ha már nem kelne fel,de mindenki azt mondja,majd aljön az idö,amikor magától átalszik.

Szerintem te is türelmesen várd ki.örülj,hogy 1x kel,és 8-ig alszik.Nekem a lányom van hogy 5kor,vagy 6-kor kel.Minden reggel.

2008. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

nekem 3 napig tartott-egyszerűen visszaaltattam-kicsit drasztikus módszer,de bevált.megnéztem,h valóban éhes-e.azt a vacak mecsek teát adtam-amikor kiivott egy üveggel,akkr tényleg éhes volt.próbálj vizet adni,ha felkel.csak pár nap...bird ki-valószinű csak beidegződés a felkelés.sok sikert

2008. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!