Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet leszoktatni az...

Hogy lehet leszoktatni az éjjeli tejezésrol 14 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Ha felsír, hiába adok neki dudlit, teát, vagy vizet - addig nem alszik vissza, míg nem kap egy kis tejet. Az a gond, hogy még mindig szinte 3-4 óránként enni akar éjjel (mármint tejet). Van valami otlet? Lehet nagyon rászokott, de mivel mindig nagyon kevés tejet ivott, én orultem, ha éjjel legalább megitta.
2011. ápr. 11. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hós koráig kelt éjjel enni/inni. Bár ő cicizett. Utána elfogadta a vizet is, addig nem.
2011. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hasonló helyzetben vagyunk. Kiváncsi vagyok a válaszokra!
2011. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet h picit durva, és drasztikus volt a helyzetünk, de én úgy szoktattam le fiam, h ha felkelt és sírt nem adtam neki, ő megevett 200-250 főzit vacsira, utánna cici, éjfélkor 150 tápszer és 4kor megint enni akart... de hát ennyi kaját nem emészt meg, mert szinte csak átment rajta :S így a 4 órai kaját csúnyán elvettem hiába üvöltött, toporzékolt... nem adtam neki semmit (csak vizet, de az nem kellett neki), így pontosan 3 nap alatt kimaradt a 4 óra, és éjféltől reggel 8ig alszunk :) igaz h az a 3 éjjel szörnyű volt, és annyira sajnáltam, mintha bántanák, úgy sírt :( de túléltük, és alszunk mindannyian, ő is hízik szépen, és végre megemészti a dolgokat!!!
2011. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!