Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos baba anyukája!...

Pár hónapos baba anyukája! Nem fura, hogy pár hónapja még is nem ismerted? Olyan mintha mindig ittlett volna velünk nem?

Figyelt kérdés
most olyan fura nekem 3 hetes, de mintha mindig itt lett volna.. mindta mindig ismertem volna. visszaemlékszem mikor terhes voltam mikor kiderült stb. De nem is tudom hogy tudtam nélküle élni eddig!
2009. nov. 1. 16:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

20:57-es anyuka!

Nekem is átvitték születése után a babámat másik kórházba. napokig csak 5 percre láttam előben, amúgy meg képről :-(((((((((

És most már tény, hogy kezdem elfelejteni az első hónapok borzalmait, sőt má a tesót is tervezzük, de nekem inkább az volt a mellbevágó, hogy a terhességről, szülésről özönlenek a cikkek/riportok arról mindent tudtam, de arról miért nem beszél senki, hogy az első pár hét/hónap ennyire szar is lehet. Persze, nem mindenkinél, de én totál megkattantam. Természetes nyugtatóbogyókat ettem, sőt sokszor volt olyan ,hogy ráhagytam a férjemre az egészet én meg elvonultam a hálóba, mert egyszerűen nem bírtam az egész napos sírást (hasfájós volt). Volt, hogy napi 4-5 órán át hurcoltam a lakásban fel - le ringattam és ő csak sírt és ott álltam, hogy én aki eddig mindent ügyesen intéztem az életemben, most itt állok tehetetlenül egy 60 centis csomaggal és egy nagy rakás SZAR vagyok.... Ilyenkről miért nem írnak cikkeket????

2009. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!