Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanacs kellene! Nagyon nehezen...

Tanacs kellene! Nagyon nehezen viselem sikito kislanyom! Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
5 honapos es nagyon akaratos.Ma delutan semmit sem aludt pedig szokott 2-szer aludni.De most 45 percen keresztul ment a harc.Almos mert dorgolte hozzam az orrat es a szemet is dorzsolgette de megsem aludt.Csak feszitette magat ,"repult" es sikitott.Teljesen berekedt!Ha kivettem abbahagyta.Szoval csak hiszti!De ha almos miert nem alszik vagy ha nem akar miert nem jatszik?Miert kell uvoltenie?Ilyenkor szakad rola a viz.En pedig tiszta ideg vagyok!a cumit bekapja leteszi a fejet de mar emeli is vissza es folytatja.45 perc utan adta fel de elment a hangja szinte en pedig tiszta ideg vagyok!Szinte remeg a kezem!Masnal is volt ilyen?Ha hagyom sirni az sem mukodik!Tudtok valamit tanacsolni?
2009. okt. 30. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ezt csinálja az 5 hónapos fiam!! Iszonyú, mostanában ha nem alszik állandóan nyöszörög, visít, sikoltozik, feszíti magát és a hátán mászik össze vissza kínjában. :(
2009. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A "repülést" mikor kezdte el?

Mert nálunk minden egyes mozgásfejlődési ugrásnál van egy-két hét, amikor ilyen.

Nem hajlandó aludni, hanem az új tudományát akarja gyakorolni.


Megküzdöttem vele amikor elkezdte a "repülést", a kúszást, a felállást, a mászást...

Iszonyúan fárasztó, de nekik sem könnyű a saját bőrükben lenni szerintem.


Én azt csinálom (mászásos küzdelemnél tartunk), hogy magam mellé veszem a nagy ágyon, mellé fekszem, és egyszerűen nem hagyom, hogy gyakorlatozzon.

Hátára fektetem, vagy az oldalára, simogatom, ha megfordul, hogy mászhasson, akkor visszateszem, amitől ő tiszta ideg lesz, de én nyugodt hangon beszélek hozzá, vagy halkan énekelek, akárhogy is hisztizik.

Aztán kb. 5-6 próbálkozása után elalszik.

Beteszem a kiságyba, és egy-másfél óra múlva kipihenten, mosolygósan ébred.


Először én is kétségbeesetem, de ezeket az időszakokat át kell vészelni, és utána helyre áll a rend.

Csak ne hagyd, hogy ne aludjon, mert akkor aztán tényleg agyhalál az egész napotok!

2009. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonló nálunk is a helyzet, csak nekem hármasikreim vannak. Úgyhogy gondolhatod én mennyire kivagyok mindenhogyan. Azért is olvastam el a válaszokat, hátha kapok én is tanácsokat, de sokan úgy válaszoltak,mintha csak az esti lefektetésnél lenne gond. Nálunk is egész nap megy a hiszti egy pár hete és a legrosszabb az egészben az, hgogy ha az egyiket sikerülne elaltatnom, a másik üvöltésére mindig újra felébred. Kész káosz!

Bocs, hogy nem válaszoltam...

2009. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!