Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanacs kellene! Nagyon nehezen...

Tanacs kellene! Nagyon nehezen viselem sikito kislanyom! Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
5 honapos es nagyon akaratos.Ma delutan semmit sem aludt pedig szokott 2-szer aludni.De most 45 percen keresztul ment a harc.Almos mert dorgolte hozzam az orrat es a szemet is dorzsolgette de megsem aludt.Csak feszitette magat ,"repult" es sikitott.Teljesen berekedt!Ha kivettem abbahagyta.Szoval csak hiszti!De ha almos miert nem alszik vagy ha nem akar miert nem jatszik?Miert kell uvoltenie?Ilyenkor szakad rola a viz.En pedig tiszta ideg vagyok!a cumit bekapja leteszi a fejet de mar emeli is vissza es folytatja.45 perc utan adta fel de elment a hangja szinte en pedig tiszta ideg vagyok!Szinte remeg a kezem!Masnal is volt ilyen?Ha hagyom sirni az sem mukodik!Tudtok valamit tanacsolni?
2009. okt. 30. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen előfordul, persze. Szerintem ilyenkor fáj valamije. Egyszer kipróbáltam, hogy adtam neki Panadolt mert már én sem bírtam a több órán keresztül tartó ordítást meg gondoltam, hogy valami baja van, szóval utána megnyugodott és el is aludt.
2009. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a foga jön véletlen?

Ez csak egy alkalom volt?

Mert nekem fél évig így ment minden altatás, szóval tarts ki:-)

És bár nehéz, ne légy ideges, megérzi a kicsi, és annál inkább nem fog aludni!!

Én ilyenkor bevágtam a babakocsiba és kivittem sétálni, ott jót aludt-bár tudom nem ez a hosszutávu megoldás.

Lehet cska a frontot érzi...

2009. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is voltam már ilyen szörnyű helyzetben. Nem is olyan rég, talán múlt héten. Szerencsére egyszeri alkalom volt.

Hááát, nem szép, de úgy oldottam meg, hogy szépen betettem az ágyába, leültem tőle nem messze, hogy lássam mit művel és úgy hagytam. Fötört meg nyehegett egy jó ideig és nagyon küzdött az álmossággal. Végül is nem is aludt el, csak megnyugodott. Aztán melléültem, elsimogattam és akkor elaludt. De az egész menet kb. 1,5-2 óra volt, én ugyanúgy kimerültem.

Talán nálatok is csak kivételes cirkusz volt.

2009. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat.A fogai mar regota jonnek.De ha kiveszem abba hagyja.De hiaba hozom ki par perc es kezd sirdogalni hogy almos.De amint marcsak az agy folott tarom mar sir.Eddig szepen elaludt ha almos volt vagy kicsit nyoszorgott.Tegnap es ma csinalta meg de mondom amugyis akaratos es ez szerintem inkabb hiszti.Mivel mindig csak alvasnal csinalja igy nemhiszem hogy faj valamilye.Amugy mosolygos!csak nehez mert persze ilyenkor nincs apa sehol de ha itt lenne is akkor is a kezembe nyomna o nem szereti ha sir ert nem tud vele mit kezdeni!Mert en igen!Csak hallgatom es probalkozok!De azert koszi!Megprobalok kitartani!!!!!
2009. okt. 30. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem veled akarna aludni, nem az ágyában. Nálunk ugyanez történt, hogy nem volt hajlandó elaludni az ágyába, csak visított-visított. Kivettük, áthoztuk a mi ágyunka, azóta velünk alszik.

Ha ezt nem akarod, akkor nehogy elcsábulj, mert többé nem fog a kiságyában aludni.

Nem tudom nálunk mi lesz a jövőben, ráadásul a babám éjjel is 3x szopik még.

10 hónapos most a babám.

2009. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor megfogom és a karomban ringatom el. Sima ügy.

Lehet hogy nyiladozik az értelme és a te közelségedre van szüksége.

2009. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának tűnhet, de nálunk bevált ez a mantra: http://www.youtube.com/watch?v=EzqZ3qW7YAk&feature=related

Amikor a kislányomnak nincs különösebb baja, "csak úgy" nyűgös, akkor gyakran megnyugszik tőle.

2009. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki,semmi gáz,nem akar egyedül aludni.Két lehetőség van:1,kitartasz és majd betörik egyszer(magyarul feladja és elfárad,elalszik) 2,magad mellé veszed és így is elalszik. Jó ötlet ha ennyire hisztis és csak ritkán a környezetváltozás.Vidd levegőre a hideg levegőn gyorsabban elfáradnak,vagy vidd olyan helyre ahol nézelődhet-a sok új inger is elfárasztja.Kitartást!
2009. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aum mantrás válaszoló! Itt olvastál a mantráról?Mert én írtam a kérdést nemrégiben. Vagy Te is magadtól jöttél rá? Amúgy én is ezt tanácsolom + ha nem folyik könny a szeméből, tutira hiszti. Az én kisfiam is durván tud ordítani, ha leteszem, csak úgy rezeg a nyelve ordítás közben ! Ha felveszem, nincs gond... De ez a hang megnyugtatja. Főleg, ha én csinálom, csak az fárasztó.
2009. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Engem ettől kiráz a hideg, tök olyan, mint egy horrorfilm... Bocsi, de tényleg.
2009. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!