Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécen, Kertvárosba jár valaki...

Pécen, Kertvárosba jár valaki a korai fejlesztőbe? Tapasztalatot szeretnék kérni az ott dolgozókról illetve a módszerekről, NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM
2009. okt. 30. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom Pécset akartál írni. Én személyesen nem járok oda mert szerencsére nem kell, de a szomszéd kisfiú koraszülött és őt rendszeresen viszi az anyukája. Tőle is és mástól is csak jó véleményeket hallottam. Állítólag kedvesek és jó szakemberek az ott dolgozók. De mondom nincs személyes tapasztalatom. Egy próbát megér ha szükségét érzed, azzal nem veszete. Max. ha nem szimpik akkor nem mentek többet.
2009. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia


köszi a választ, igen Pécset szerettem volna írni, de béna vagyok észre sem vettem.... de gáz :)

köszi azért

elmegyek és meglátom mit mondanak, meg milyenek

2009. okt. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!