Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vibrucol kúp azonnal hat?...

A Vibrucol kúp azonnal hat? Tapasztalatot szeretnék!

Figyelt kérdés
Az 5 hetes fiam egész nap nem aludt,nyugtalan,és csak sír. Már tényleg nem tudom mit tegyek!!! :((
2011. márc. 27. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában nem hat azonnal. Mivel homeopátiás, valószínűleg kell néhány nap, hogy kifejtse a hatását. De nyugodtan kipróbálhatod, hátha jobb lesz.
2011. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami más ötlet? Nem tudom sehogy megnyugtatni!
2011. márc. 27. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos van szegénykének valami baja. Ok nélkül ilyen pici nem sír. Nálunk hasfájás volt az ok, délután kezdődött, és hajnalig sírás volt. Masszíroztam a hasát, ringattam, tornáztattam, és Gripe Water-t adtam neki (azt hiszen ezt csak 6 hetes kortól lehet adni). Viburcolt mi is használunk fogzásra, de azt több nap után hat csak. Szerintem próbálj rájönni, hogy mi lehet a pici baja.
2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Front van az én kincsem is nyűgös ! A grpie Water tényleg nagyon jó ,a viborcul is nálunk pár óra múlva hatott !
2011. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem túl fáradt volt. A gripe water sem segít igazán a hasfájásán. :( Sem az Infacol, sem a homeós bogyó. :(
2011. márc. 27. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de az én fiamnak sem segített semmi, mindent kipróbáltunk, amit csak ajánlani tudott a doktornő, a védőnő, vagy a nagyik. Már persze ésszerű határokon belül.

Végül nekünk egy masszőrnő oldotta meg a problémát 6 hetes korában, aki babmasszázst is tanult és méhviasz gyertyával kicsit stimulálta a beleket. Két órát ordított utána a gyerekünk, utána olyan volt a pelusban, hogy átvittem a doktornőhöz megmutatni (első gyerek, mondanom se kell), és onnantól nem fájt a hasa.

Szóval próbálkozni kell, de gondolj arra, már csak 7 hét maximum, és a hasfájásnak vége! Mi legalábbis számoltuk, minden nap áthúztunk egy napot a naptárban. :-)

2011. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!