Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyne izofixes gyerekülést...

Milyne izofixes gyerekülést ajánlanátok, tapasztalatot is írnátok?

Figyelt kérdés

vannak 0-18 kg-ig, 9-25,9-36 kg ig.

Én olyat szeretnék ami dönthető, ha elalszik a kisfiam nem csuklik össze.


2011. jún. 30. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
römer,besafe
2011. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekunk maxi cosi axiss van. Annyira meg voltunk vele elegedve, hogy mind a 2 kocsinkba ezt vettuk. A ferjem kocsija isofixes az enyem meg nem, ugyhogy mind a kettobol van. Kifele fodithato igy konnyen bele lehet tenni a babat es utanna visszaforditod. Visszaforditva megjelenik egy zold muanyag jelzo, hogy az ules bekattant a helyere es biztonsagos. Meg lehet emeli es igy fekvo helyzetbe van benne a baba, ha vissza engeded akkor ulo helyzetbe. Itt van rolla egy rovid video:


http://www.youtube.com/watch?v=NhMDM3QGyxw&feature=related


Bocsi a kilo kategoriara nem emlekszem mert meg tavaly vettuk de most sajnos nem tudom megnezni mi van rairva mert a melohelyemen vagyok.

2011. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenünk van, csak az eggyel korábbi kivitel. Nagyon jó ülés, tényleg könnyen dönthető, még utazás közben is, és oldalirányból is jól tartja a babát.


[link]


Arról meg, hogy melyik súly kategóriás ülést válaszd, szerintem a 25, illetve 36 kg-os gyerek már nem gyerekülésben ül, hanem magasítóval utazik, de ez csak az én szubjektív véleményem.

2011. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En tobb sulykategoriabol is inkabb a cybexre szavazok.
2011. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!