Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit ad a babának fogzáskor?...

Ki mit ad a babának fogzáskor? A vibrucol kúpot hány napig lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én panadolt szoktam adni éjszakára, de elég ritkán. Napközben pedig osanitot adok.
2011. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A panadolt 3-4 napnál tovább nem lehet adni !!!Tessék erre odafigyelni.Kizárólag orvosi felügyelet mellet!
2011. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy a nenedent és van ilyen ujjra húzhatós dörzsike hozzá az nagyon sokat segít nem kell feleslegesen gyógyszerral tömni szegényeket.
2011. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mi az az osenit? Még nem hallottam és mi is szenvedünk.
2011. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon szenved(áttörés előtt egy-két nap) nappal dentinox, nappali alváshoz panadol, éjjel germicid c.

A nagyon ellenzőknek: én is beveszek gyógyszert ha valamim fáj. Arra találták ki. Mártírkodni nem fogok és a gyerekem se szenvedjen ha el lehet kerülni.

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dentinox gélt szoktam kenni az ínyére, de ezt naponta csak 3-4 alkalommal szabad, és ha nagyon nyűgös akkor esetleg nurofen szirupot!
2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

osanitról ezt találtam


[link]

2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Az osanit egy homeos bogyó. Nálunk bevált. A neten rendeltem egyébként. Ja és a panadolt orvosi utasítás szerint adjuk. A mi gyerekorvosunk azt tanácsolta, hogy akár egy hétig is lehet minden éjszakára adni neki ha nagyon nyügös.
2011. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!