Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít fürdés közben a 4...

Miért ordít fürdés közben a 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Lányom 30.-án lesz 4 hónapos! Születése óta szerette/szereti a vizet! 4 hete járunk heti 1x uszni! Első alkalommal csendben végigcsinálta (persze kicsit bénáztunk mert még a fejecskékét nem nagyon tudta tartani azaz nem sokáig). szóval most már ügyes nincs baj csak a vége felé sír egyik pillanatról a másikra és ahogy kivesszük a vízből már semmi baja.


Igen ám, de már az itthoni pancsi is így megy! :( Kb. 2 perc fürdés után ekezd üvölteni és vörösödésig és szinte fulladozásig üvölt míg ki nem vesszük. Utána semmi baja vigyorog! :( nem értem miért??? Ez a 2. úszás óta van itthon!


Decemberben lesz fél éves szerettük volna elvinni magunkkal wellneselni, de ha így nem szereti akkor nem tudom mi lesz!

Volt már valaki hasonló helyzetben? mit tudok tenni?


2009. okt. 28. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Én nem eröltetném a közös fürdőzést ilyen picin amiben felnőttek is fürdenek. Annyi mindent elkaphat és egy éves koráig már nem sok idő van, majd akkor menjetek. Elképzelhető, hogy a víz hőmérséklete, vagy a fülébe ment a víz és bedugult? Bármi lehet. Nálunk pl. a férjem csinálta a fürdővizet, mintha magának csinálta volna, üvöltött a gyerek. Aztán a logika... én majdnem hideg vízben fürdök, nem bírom a meleget, és a gyereknek is az volt az ideális. Lehet kapni ezt a műanyag izét amibe bele lehet ültetni a kádba kell beletenni. Olyan, mint egy kis vékonyka fotel kb 1400 ft. Tesco, Auchan ahol lehet kapni. A mi gyerekünknek nagyon tetszett, biztonságban ült benne. Próbáljátok ki. Esetleg apa fürödjön vele... szembe ültetitek és lehet játszani, eltereli a figyelmét.
2009. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!