Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha a 3 hónapos aámnak...

Az baj ha a 3 hónapos aámnak fürdés közben belemegy a fülébe a víz?

Figyelt kérdés
anyám szt igen begyulladhat anyósom szarik rá
2011. júl. 8. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat beragadt a b betűm szoval babámnak
2011. júl. 8. 19:01
 2/7 Bogyo110 ***** válasza:
szia mi 3 hónapos kora óta babauszira járunk ahol aztán szinte mindig érte a fülét viz most 5 hónapos semmi baja nincsen semilyének!ne aggodj ugy se vödörböl öntöd rá a fülére a vizet! :-)
2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ugy hanem enged a kádba vizet és belerakja nem tartja és ugymond folyamatosan viz alatt vana füle kivéve ugye ha forgatja...
2011. júl. 8. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja.Az első válaszoló csak illusztrálni szerette volna,ha a medencében is non stop a vízben van,nem esik baja a baba fülének.

Jó anyósod van,szarik rá. Bocsi nem kioktatásképp,úgy csináljátok ahogy akarjátok,de azért jó lenne ha tartaná valaki azt a gyereket a fürdetéskor és nem csak benne hagyná amikor a hátán fekszik.

(bocs tényleg,nem vagyok ott,nem látom hogy zajlik a fürdetés)

2011. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos és most már beleengedem annyira a kádba, hogy belemegy a fülébe a víz - nagyon jól érzi magát így. Persze tartom őt 1 kézzel. Linkelek neked valamit, pont ma érkezett ez a levél: [link]
2011. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!!!Az én lányom 9 hónapos, és logikus, hogy ha minden este fürdetünk, minden nap gyakorlatilag megy a fülébe víz.A férjem tartja, ő mosdatja a testét, én a haját stb.Utána pancsol a kacsákkal ülve.Újszülött kora óta így fürdetünk, és még soha nem volt begyulladva semmije!Elkerülhetetlen, hogy a fülébe menjen a víz!!Azért van a fülzsír, hogy megvédje a fülét, lepergeti a vizet, így mélyebbre nem jut belőle.Szárazra törlésnél a fül is száraz lesz.Anyukád feleslegesen aggódik!!
2011. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkoztam, aztán eszembe jutott a babaúszás. 1-2 méter mélyen a vízben ott aztán nekik belemegy!

Tegnap a nagy melegben egyébként én is belefektettem háttal a hat hetes lányom kiskádba, és langyos zuhannyal kényeztettem. Nem fogtam, nagyon élvezte az önállóságot, szabadságot. Persze, nagyon kevés víz lett a kádban, épp 1-2 centi. De a füle beleért.

2011. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!