Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám minden esti...

2 hónapos babám minden esti fürdés után hisztizik ha etetni akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajnos már nem szopik. este a fürdés után sír hogy éhes de ha odaadom neki a cumisüveget elkezd sírni. és nem tudom megnyugtatni csak ha cumit adok neki,de egy idő után azt is megunja és sír tovább

mit tegyek járt valaki hasonló cipőben?


2011. aug. 23. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl fáradt?Mennyit alszik napközben?Ha fáradtak a babák, akkor nagyon hisztisek tudnak lenni!!!

Nem írtad ez mióta tart, de ez a meleg sem a legjobb.Még minket is ki csinál, hát akkor őket?

Az is megér egy próbát, ha evés előtt adsz neki pár korty vizet, hát ha szomjas.

És az utolsó ami eszembe jutott, hogy lehet nem ízlik neki a tápszer, ha azt adsz neki..

Vagy lehet tényleg csak a cicid hiányzik neki.

Lányomnak 3 hónapos koráig tartott ki az a kevéske tejem..de utána is sokat raktam cicire, mert megnyugtatta.

2011. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy fáradt mert napközben keveset alszik, de egyszerűen nem tudom elaltani. Ez kb egy hete tart. A vizet kipróbálom. Köszönöm
2011. aug. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!