Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ez csak nekem tünt...

Anyukák ez csak nekem tünt fel vagy másnak is?

Figyelt kérdés
Védőnökkel kapcsolatban kérdezném hogy miez a sok 20-25éves védőnö aki ugyan ugy mint mi(többségben)könyvböl tanulták meg amit nekünk mondaniuk kell?Hogy tud az anyuka ilyen fiatal védőnöhöz fordulni bizalommal a gyereke kapcsán akiben lehet hogy nem is bizik, mert fiatalab mint az anyuka.Hááát és még ők diktálják nekünk az iramot éppen hogy kieset az iskola padbol.Nálunk 3 védőnö van abbol 2 tavaly végzet.Na.Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?
2009. okt. 28. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetnek róla,hogy a védőnői szakmában most van a generáció váltás. Ez van.
2009. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni.Egyebkent az idosebb vedonoknek meg sokszor regimodi nezetei vannak. Nekem nincs bajom a fiatal vedonokkel, orvosokkal. Sokszor sokkal konnyebb veluk kapcsolatot teremteni.
2009. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az én védőnőm fiatal. Talán olyan 25-30 körüli lehet. Nagyon sokat segített nekem, nélküle sok minen nem így alakult volna. Mikor kijöttem a kórházból, és rákérdezett a szoptatásra, elmondtam hogy a melleim bedurrantak, fejni nem tudok. Ő volt az aki órákon keresztül maszírozta, borogatta, fejte, szóval rengeteget köszönhetek neki. Egy hasamra ütök 50 éves nem hiszem hogy megtette volna. És ez csak 1 példa volt. Előtte nem ismertem, szóval még az sem hogy ismerősöm volt.
2009. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kaptunk új, nagyon fiatal védőnőt, de sokkal jobb, mint az eddigi, idősebb volt, mivel több benne az energia, jobban és gyorsabban szervez meg dolgokat, újabb nézeteket vall és a környékünkön összefogja az anyukákat, családi programokat ajánl stb.
2009. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Tökéletessen igazatok van valahol el kell kezdeni generáciováltás.De sajnos 2x is tapasztaltam hogy (24éves)várjak egy picit és beütötte a netre amit kérdeztem a szemem láttára.Igy én is megtudom nézni.
2009. okt. 28. 12:36
 6/21 A kérdező kommentje:
Huu akkor neketek nagyon nagy szerencsétek van irigyelek benneteket komolyan:)))
2009. okt. 28. 12:38
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg tudod nézni akkor nézd meg!!! Ennyi.. ha nem bizol benne minek kérdezed? Kérdezd anyukád vagy anyósod..
2009. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Nna ez azért ciki...ez is malacért kapta a diplomáját...de amugy sok esetben szerintem is jobb a fiatal.
2009. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor tényleg nem tudom eldönteni,melyik lenne számomra a jobb.A mi védőnőnk 50éves, nincs gyereke és néha tényleg elavult tanácsai vannak.Viszont sokat látott,hallott.A fiatalnak sincs feltétlenül gyereke,de legalább szót lehet vele érteni és a mi nevelési elveinket jobban elfogadja.Én inkább egy idősebb,de a "korral haladó"védőnőt szeretnék,aki képes fejlődni és a jelen kor szerinti tanácsot adni.
2009. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk meg az a helyzet hogy már a 4. védőnőnk van, mert az eredeti védőnő szült és a többi csak helyettesítette. Aki most van 24 éves, de én meg vagyok vele elégedve.

2009. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!